بهترین جزایر تایلند

به گزارش آوای بورالان، تایلند از زیباترین کشورهای جنوب شرق آسیا با سواحلی آفتابی، تفریحات آبی هیجان‌انگیز، جاذبه‌های سرگرم‌کننده و جاذبه‌های تاریخی است. تایلند کشوری با جزایر بی‌نظیر است که در این مقاله به معرفی تعدادی از  آن‌ها پرداخته‌ایم.

بهترین جزایر تایلند

جزیره کوچانگ (Ko Chang) تایلند

این جزیره یکی از آرام‌ترین جاذبه‌ای است که در تور تایلند لحظه آخری باید به بازدید آن بروید. این جزیره با داشتن آبشار ها و صخره های مرجانی، جنگل‌های انبوه و سواحل شنی توانسته در طی ده سال اخیر سومین جزیره بزرگ تایلند باشد.

جزیره کو پنگان (Ko Pangan) تایلند

جزایر آرام کشور تایلند را می‌توان کو پنگان معرفی نمود.این جزایر که بیشتر علاقه مندان به کوهنوردی آن را انتخاب می‌کنند باعث شده که توریست های زیادی از تمام نقاط جهان این جزیره را برای تفریح انتخاب کنند. یکی دیگر از جذب توریست این جزیره جشنواره رقص‌ها معروف است.

جزیره کو سامت (ko samet) تایلند

کو سامت ,نسبت به جزایر دیگر  کشور تایلند بسیار شلوغ بوده و بیشتر فضای این جزیره پارک ملی است. سواحل شنی سفید جزیره کو سامت باعث شده که گردشگران زیادی با تور تایلند لحظه آخری برای بازدید از این جزیره، همراه شوند.

کو لانتا (Ko Lanta) تایلند

کولانتا از جزیره‌های استان کرابی تایلند است که با جذب گردشگرانی که قصد غواصی دارند توانسته علاقه مندان زیادی به خود جذب نمایند. در این جزیره شما می‌توانید تعداد فراوانی از گیاهان گرمسیری از جمله بقایای جنگل های انبوه را مشاهده نمایید.

کو تاروتا (Ko Tarutao) تایلند

اگر قصد به جزیره آرام و ساکت دارید به جزیره کو تاروتا تایلند سفر نمایید. این جزیره دارای کوه های ناهموار ، مناظر جنگل و کوه های آهکی می‌باشد.اگر مشتاق بازدید از حیات وحش در تور تایلند لحظه آخری هستید این جزیره را انتخاب نمایید چرا که در این جزیره لاک پشت های بسیار بزرگی به چشم می‌خورد.

به "بهترین جزایر تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین جزایر تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021