جزئیات قرارداد دو ساله ملی پوش فوتسال ایران با تیم شنزن چین

احمد اسماعیل پور در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره پیوستنش به تیم فوتسال شنزن چین گفت: سال گذشته و قبل از اینکه به چین بیایم، پیشنهادی از تیم شنزن داشتم ولی شرایطی که می خواستم را برایم فراهم نکردند. آن زمان شرایط تیم چین دائو فراهم بود و به این تیم رفتم.

جزئیات قرارداد دو ساله ملی پوش فوتسال ایران با تیم شنزن چین

ملی پوش فوتسال ایران ادامه داد: بعد از سه ماه اول که در چین دائو بودم، شنزن پیشنهاد خوبی به من داد ولی قراردادم با چین دائو 15 ماهه بود و نتوانستم به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهم. در نیم فصل هم دوباره پیشنهادی به من دادند اما گذاشتم تا فصل تمام گردد.

اسماعیل پور که با چین دائو و با 64 گل عنوان آقای گلی فصل گذشته لیگ فوتسال چین را از آن خود نموده بود، توضیح داد: فصل خوبی را با تیم چین دائو پشت سر گذاشتم و در خاتمه لیگ، شنزن مجددا پیشنهاد دو ساله ای را به من داد. این پیشنهاد از نظر اقتصادی و امکانات خوب بود و هرچه خواستم برایم فراهم کردند. امیدوارم این فصل اتفاقات خوبی برایم رقم بخورد. برای این فصل، فصل آینده و جام باشگاه های آسیا در خدمت تیم شنزن هستم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا بازیکن دیگری از ایران او را در شنزن همراهی می نماید؟ گفت: فقط من به عنوان بازیکن ایرانی در تیم شنزن هستم. سرجینیو برزیلی هم سال جاری در شنزن بازی می نماید و بازیکن خارجی این تیم محسوب می گردد.

ملی پوش فوتسال ایران که چند ماه پیش همراه شنزن و به صورت کوتاه مدت در جام باشگاه های دنیا بازی نموده بود، ادامه داد: برای جام باشگاه های آسیا هم از تیم شنزن و هم از سایر تیم های خارجی پیشنهاد داشتم ولی صلاح دیدم که در آن مقطع استراحت کنم و فقط در جام باشگاه های دنیا برای شنزن بازی کردم.

اسماعیل پور درباره اینکه آیا با باشگاه شنزن برای حضور در اردوها و بازی های تیم ملی فوتسال توافق نموده است؟ گفت: بله این موضوع در قراردادم دیده شده و صحبت هایی داشته ام. اردوهای تیم ملی در فیفادی است که مسئله ای پیش نمی آید. لیگ چین هم برای اردوها و بازی های تیم ملی این کشور تعطیل می گردد و فکر می کنم بتوانم به تیم ملی ایران یاری کنم.

ملی پوش فوتسال ایران در خاتمه گفت: هفته دیگر بازی هایمان در لیگ چین آغاز می گردد. 10 روزی است که تمرینات را از سر گرفته ام. لیگ چین نزدیک به 40 روز برگزار می گردد و بعد از آن یک تعطیلی برای بازی های جام ملت های آسیا خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جزئیات قرارداد دو ساله ملی پوش فوتسال ایران با تیم شنزن چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات قرارداد دو ساله ملی پوش فوتسال ایران با تیم شنزن چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021