!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

جزئیات قرارداد دو ساله ملی پوش فوتسال ایران با تیم شنزن چین

به گزارش آوای بورالان، احمد اسماعیل پور در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره پیوستنش به تیم فوتسال شنزن چین گفت: سال گذشته و قبل از اینکه به چین بیایم، پیشنهادی از تیم شنزن داشتم ولی شرایطی که می خواستم را برایم فراهم نکردند. آن زمان شرایط تیم چین دائو فراهم بود و به این تیم رفتم.

جزئیات قرارداد دو ساله ملی پوش فوتسال ایران با تیم شنزن چین

ملی پوش فوتسال ایران ادامه داد: بعد از سه ماه اول که در چین دائو بودم، شنزن پیشنهاد خوبی به من داد ولی قراردادم با چین دائو 15 ماهه بود و نتوانستم به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهم. در نیم فصل هم دوباره پیشنهادی به من دادند اما گذاشتم تا فصل تمام گردد.

اسماعیل پور که با چین دائو و با 64 گل عنوان آقای گلی فصل گذشته لیگ فوتسال چین را از آن خود نموده بود، توضیح داد: فصل خوبی را با تیم چین دائو پشت سر گذاشتم و در خاتمه لیگ، شنزن مجددا پیشنهاد دو ساله ای را به من داد. این پیشنهاد از نظر اقتصادی و امکانات خوب بود و هرچه خواستم برایم فراهم کردند. امیدوارم این فصل اتفاقات خوبی برایم رقم بخورد. برای این فصل، فصل آینده و جام باشگاه های آسیا در خدمت تیم شنزن هستم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا بازیکن دیگری از ایران او را در شنزن همراهی می نماید؟ گفت: فقط من به عنوان بازیکن ایرانی در تیم شنزن هستم. سرجینیو برزیلی هم سال جاری در شنزن بازی می نماید و بازیکن خارجی این تیم محسوب می گردد.

ملی پوش فوتسال ایران که چند ماه پیش همراه شنزن و به صورت کوتاه مدت در جام باشگاه های دنیا بازی نموده بود، ادامه داد: برای جام باشگاه های آسیا هم از تیم شنزن و هم از سایر تیم های خارجی پیشنهاد داشتم ولی صلاح دیدم که در آن مقطع استراحت کنم و فقط در جام باشگاه های دنیا برای شنزن بازی کردم.

اسماعیل پور درباره اینکه آیا با باشگاه شنزن برای حضور در اردوها و بازی های تیم ملی فوتسال توافق نموده است؟ گفت: بله این موضوع در قراردادم دیده شده و صحبت هایی داشته ام. اردوهای تیم ملی در فیفادی است که مسئله ای پیش نمی آید. لیگ چین هم برای اردوها و بازی های تیم ملی این کشور تعطیل می گردد و فکر می کنم بتوانم به تیم ملی ایران یاری کنم.

ملی پوش فوتسال ایران در خاتمه گفت: هفته دیگر بازی هایمان در لیگ چین آغاز می گردد. 10 روزی است که تمرینات را از سر گرفته ام. لیگ چین نزدیک به 40 روز برگزار می گردد و بعد از آن یک تعطیلی برای بازی های جام ملت های آسیا خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جزئیات قرارداد دو ساله ملی پوش فوتسال ایران با تیم شنزن چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات قرارداد دو ساله ملی پوش فوتسال ایران با تیم شنزن چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021