جریمه آژاکس، بارسلونا، تاتنهام و محرومیت مشروط پوچتینو

کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) تیم های آژاکس آمستردام، بارسلونا، تاتنهام را جریمه و سرمربیان تیم های تاتنهام و بنفیکا را محروم کرد.

جریمه آژاکس، بارسلونا، تاتنهام و محرومیت مشروط پوچتینو

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، کمیته انضباطی این نهاد تیم آژاکس آمستردام هلند را به خاطر پرتاب اشیاء مختلف از سوی هوادارانش به درون زمین و شورش روی سکوها در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم یوونتوس ایتالیا که با تساوی یک - یک انتها یافته بود 52 هزار و پانصد یورو جریمه نقدی کرد.

کمیته انضباطی یوفا همچنین تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا را به خاطر سازماندهی نامناسب در بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در لندن 20 هزار یورو جریمه کرد. این بازی روز 11 دسامبر 2018 میلادی با تساوی یک - یک به انتها رسید. تیم تاتنهام نیز به خاطر رفتارهای ناپسند هوادارانش در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم منچسترسیتی 5 هزار یورو جریمه نقدی شد.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تیم تاتنهام انگلیس نیز به خاطر ورود دیرهنگام تیمش به درون زمین برای بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم آژاکس آمستردام با محرومیت مشروط یک جلسه ای در طول یک سال آینده روبرو شد. تیم تاتنهام نیز به خاطر این تخلف 10 هزار یورو جریمه شد. البته مائوریسیو پوچتینو مسئله ای برای نشستن روی نیمکت تاتنهام در بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر لیورپول نخواهد داشت.

سرمربی تیم آژاکس آمستردام هلند از سوی کمیته انضباطی یوفا هشداری دریافت کرد. برونو، سرمربی تیم بنفیکای پرتغال نیز به خاطر مجادله با داور در بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا برابر تیم اینتراخت فرانکفورت یک جلسه از نشستن روی نیمکت در بازی های تحت راهنمایی یوفا محروم شد.

به "جریمه آژاکس، بارسلونا، تاتنهام و محرومیت مشروط پوچتینو" امتیاز دهید

1 کاربر به "جریمه آژاکس، بارسلونا، تاتنهام و محرومیت مشروط پوچتینو" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه آژاکس، بارسلونا، تاتنهام و محرومیت مشروط پوچتینو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021