جدال تمام ایتالیایی در فینال والیبال جام باشگاه های دنیا

تیم های لوبه و ترنتینو ایتالیا با پیروزی برابر حریفانشان به دیدار پایانی رقابت های والیبال جام باشگاه های دنیا راه یافتند.

جدال تمام ایتالیایی در فینال والیبال جام باشگاه های دنیا

به گزارش خبرنگاران، مرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال جام باشگاه های دنیا 2018 که به میزبانی لهستان در جریان است، با برگزاری دو دیدار به خاتمه رسید و تیم های لوبه و ترنتینو ایتالیا موفق شدند با پیروزی برابر رقبای لهستانی و روسی خود به دیدار خاتمهی صعود نمایند.

در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی که از ساعت 20 به میزبانی شهر رسوویا برگزار گردید، تیم آسکو رسوویای لهستان میزبان تیم قدرتمند لوبه ایتالیا بود که در خاتمه میزبان با وجود برتری در ست نخست در سه ست بعدی مغلوب حریف شد تا یاران برونو رزنده در تیم لوبه با نتیجه سه بر یک برنده بازی شوند و به فینال صعود نمایند.

ست های این بازی با امتیازهای 31-29، 19-25، 14-25 و 23-25 به سود قرمزپوشان لوبه خاتمه یافت تا بازیکنان آسکو در برابر دیدگان تماشاگران خودی وداع تلخی با رقابت ها داشته باشند.

در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی که از ساعت 23 شروع شد، تیم پرستاره ترنتینو ایتالیا که با کسب سه برد و 9 امتیاز به عنوان مقتدرترین تیم به جمع چهار تیم برتر راه یافته بود، توانست در برابر تیم شگفتی ساز کافل روسیه در حالی که ست نخست را واگذار نموده بود، با نتیجه سه بر یک به برتری دست یابد تا حریف لوبه در دیدار خاتمهی گردد.

ست های بازی با امتیازهای 22-25، 25-14، 25-16 و 25-19 به سود ترنتینو به اتمام رسید تا با صعود این تیم شاهد فینالی تمام ایتالیایی در جام باشگاه های دنیا 2018 باشیم.

به این ترتیب امروز (یک شنبه) در ابتدا از ساعت 20 تیم های کافل روسیه و آسکو رسوویای لهستان در دیدار رده بندی به مصاف هم می روند و سپس از ساعت 23 تیم های ترنتینو و لوبه ایتالیا برای کسب عنوان قهرمانی رو در روی هم قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جدال تمام ایتالیایی در فینال والیبال جام باشگاه های دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدال تمام ایتالیایی در فینال والیبال جام باشگاه های دنیا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021