جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، ایران به فینال صعود کرد، تقابل شاگردان هاشم پور با اسپانیا برای دفاع از عنوان قهرمانی

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست امارات، به فینال مسابقات بین قاره ای فوتبال ساحلی رسید تا در فینال برای دفاع از قهرمانی خود در دوره گذشته بجنگد.

جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، ایران به فینال صعود کرد، تقابل شاگردان هاشم پور با اسپانیا برای دفاع از عنوان قهرمانی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام بین قاره ای، از ساعت 19:30 امروز (آدینه) به مصاف امارات، میزبان مسابقات رفت و پس از تساوی یک - یک دو تیم، در ضربات پنالتی به فزونی رسید.

در وقت نخست این دیدار، دو تیم بازی بدون ریسکی را در دستور کار داشتند و تک موقعیت های خطرناکی ایجاد کردند که در یکی از صحنه ها، محمدعلی مختاری موقعیت گلزنی خوبی مقابل دروازه داشت که با تغییر جهت توپ روی ماسه، ضربه وی وارد دروازه نشد. دو دقیقه بعد حمید بهزادپور دروازه بان ایران با یک شوت محکم از سمت دروازه خودی، دروازه امارات را باز کرد.

وقت دوم این دیدار بدون حساسیت ویژه از سوی دو تیم دنبال شد و با وجود اینکه ساحلی بازان کشورمان چند موقعیت خوب ایجاد کردند، اما توپی از خطوط دروازه دو تیم عبور نکرد. وقت سوم این بازی باز هم احتیاط دو تیم را به همراه داشت، اما امارات گل تساوی را به ثمر رساند. در ادامه، دو شوت زیبای بهزادپور با واکنش خوب دروازه بان امارات دفع شد و خاتمه بازی به سه دقیقه وقت اضافه کشیده شد.

در وقت اضافه، شوت بهزادپور توسط دروازه بان امارات دفع شد و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد. گل های کیانی، شیرمحمدی، پیرامون و معصومی زاده در ضربات پنالتی و درخشش پیمان حسینی دروازه بان ایران، باعث شد تا ایران با فزونی 4 بر 3 در ضربات پنالتی، به فینال جام بین قاره ای راه یابد و برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در دوره گذشته، حریف اسپانیا در بازی فینال گردد.

ملی پوشان فوتبال ساحلی کشورمان با دو بازیکن کمتر نسبت به حریف در این دیدار به میدان رفتند. امیرحسین اکبری و کاپیتان محمد احمدزاده به دلیل مصدومیت، قادر به همراهی ساحلی بازان نبودند که تأثیر زیادی روی روند بازی ایران داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، ایران به فینال صعود کرد، تقابل شاگردان هاشم پور با اسپانیا برای دفاع از عنوان قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام بین قاره ای فوتبال ساحلی، ایران به فینال صعود کرد، تقابل شاگردان هاشم پور با اسپانیا برای دفاع از عنوان قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021