بهترین جاذبه های لنکاوی

لنکاوی یکی از زیباترین جزایر مالزی با جاذبه‌هایی همچون سواحلی آفتابی، جنگلهایی انبوه از درختان و حیات وحشی بکر و جاذبه‌هایی مدرن است. در این مقاله شما را با بهترین جاذبه هایی که در تور کرابی می‌توانید مشاهده نمایید، آشنا خواهیم کرد.

بهترین جاذبه های لنکاوی

شهر زیبای لنکاوی که می توانید در تور مالزی از آن دیدن کنید، مجمع الجزایری تشکیل شده از تقریبا صد جزیره است و در محل برخورد تنگه مالاکا با آبهای دریاهای آندامان قرار دارد. لنکاوی در زبان محاوره مالایی به معنی عقاب قهوه ای است. جالب است بدانید بیشتر جزیره های لنکاوی از جنگل های انبوه پوشیده شده و برای سکونت مناسب نیستند. در گذشته، این جنگل ها به دلیل تودرتو بودن٬ به مکانی مناسب برای دزدان دریایی تبدیل شده بود که در حال حاضر توانسته با رشد صنعت گردشگری مسافران زیادی را با تور لنکاوی به سوی خود بکشاند.

جزیره پولائو یکی از  زیباترین جزایر لنکاوی با جاذبه‌هایی فراوان است. علاوه بر طبیعت زیبای پولائو می‌توان منطقه آزاد بودن و معافیت گمرکی آن باعث می‌شود که گردشگران زیادی با تور لنکاوی به این جزیره افسانه ای سفر کنند. برای بازدید از زیبایی‌های این جزیره حداقل به 2 روز زمان نیاز دارید. بهترین رستوران های جزیره در شهرک کواه،  سنانگ، و سواحل تنگاه و کوک قرار گرفته‌اند.

برای هیجان و ماجراجویی بیشتر در لنکاوی پلهای معلق را بر سر راه خود می بینید.آنان که مخاطره بیشتر را خواهانند می توانند از سوار شدن به تله کابین های کوهستانی، این وسایل نقلیه معلق بی نظیر استفاده کنند.و اما تماشای چشم اندازهای طبیعی  به نوبه خود و به تعبیری ساده بی نهایت حیرت‌انگیز است.کسانی نیز که مایل به انجام فعالیت های دیگرند می توانند از اسب سواری در داخل جنگلهای استوایی لذت ببرند و از باغهای کائوچو نمایند.

به "بهترین جاذبه های لنکاوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین جاذبه های لنکاوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021