فراوری خودروهای تویوتا در چین 3 برابر می گردد

شرکت خودروسازی تویوتا اعلام نموده که قصد دارد تا سال 2030 میلادی فراوری محصولاتش در بازار چین را به سه برابر میزان فعلی افزایش دهد.

فراوری خودروهای تویوتا در چین 3 برابر می گردد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از وب سایت اتونیوز، تازه ترین گزارش های بدست آمده از سوی منابع مطلع حاکی از آن است که شرکت ژاپنی تویوتا موتورز تصمیم گرفته است فراوری خودروهای این برند را در بازار چین به 3 برابر میزان کنونی آن برساند.

به نظر می رسد که تویوتا بعنوان بزرگترین خودروساز آسیا می خواهد فراوری سالانه خود را در چین به 3.5 میلیون دستگاه خودرو برساند و این بدان معناست که تقریبا فراوریاتش را به 3 برابر افزایش خواهد داد.

تویوتا هم اکنون سالانه در چین 1.16 میلیون دستگاه خودرو فراوری و عرضه می نماید که با فروش بیش از 1.3 میلیون دستگاه خودروی تویوتا در سال گذشته، سهم خود را در این بازار مهم و بزرگ به 4.5 درصد می رساند. این در حالیست که فولکس واگن و جنرال موتورز در سال گذشته بالغ بر 4 میلیون دستگاه خودرو را در چین عرضه نموده و به فروش رساندند.

یکی از محصولات تویوتا که با استقبال بی نظیری از سوی مردم و مشتریان چینی برخوردار شد، خودروی هیبریدی تویوتا پریوس بود که با شعار حمایت و محافظت از محیط زیست و زمین پاک توانست فروش فوق العاده و موفقیت آمیزی را برای خود رقم بزند.

به نظر می رسد که این خودروساز ژاپنی به منظور افزایش رقابت پذیری با خودروسازان برتر و فعال در چین نظیر فولکس واگن آلمان، جنرال موتورز آمریکا و جیلی چینی که بزرگترین خودروساز داخلی در این کشور به شمار می رود، قصد دارد میزان فراوری و عرضه خود را 3 برابر میزان فعلی خود کند.

به "فراوری خودروهای تویوتا در چین 3 برابر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری خودروهای تویوتا در چین 3 برابر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021