توالت های جدید در شیان چین

به گزارش آوای بورالان، شیان (Xi’an) یکی از مهم‌ترین مقصدهای گردشگری چین است. مسئولان شهری شیان حالا دست به کار شده‌اند تا تجربه این شهرها برای گردشگران تور چین را بیش از پیش خوشایند کنند. در همین رابطه قرار شده تا توالت‌های عمومی شهر تمیز شده و تعداد زیادی توالت مدرن در نقاط مختلف شهر راه‌اندازی شوند.

توالت های جدید در شیان چین

شیان یک از شهرهای توریستی بزرگ چین است. در سال گذشته بیش از 130 میلیون گردشگر راهی دیدن این شهر و ارتش سفالی (مهمترین جاذبه گردشگری این شهر) شدند. شمار زیاد گردشگران خارجی موجب فشار به بخش خدمات عمومی شیان و کثیفی توالت‌های عمومی آن شده است. مسئولان شهر شیان چین اعلام کرده‌اند ماموران بیشتری را برای تمیز کردن توالت‌های عمومی شهر به کار خواهند گرفت. تمیز نبودن توالت‌های عمومی مشکلی جدی در صنعت گردشگری چین است. مسئولان چین اعلام کرده‌اند که 100 هزار توالت مدرن در این کشور می‌سازند.

دولت چین پیش‌تر اعلام کرده بوده که بین سال‌های 2020 و 2016 قصد دارد تا 290 میلیارد دلار در صنعت گردشگریش سرمایه‌گذاری کند. چین با اعلام انقلاب توالتی به دنبال این است تا گردشگران خارجی تور چین بیشتری را به این کشور جذب کند. به این ترتیب دولت چین که پیش از این علیه آلودگی هوا و فساد اعلام جنگ کرده بود، جبهه جدیدی را علیه توالت‌های عمومی کثیف این کشور نیز گشوده است.

به "توالت های جدید در شیان چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توالت های جدید در شیان چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021