با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

توافق ترامپ و ترودو برای اقدام علیه چین بابت کانادایی های بازداشتی

به گزارش آوای بورالان، رهبران کانادا و ایالات متحده درباره تداوم اعمال فشار علیه پکن برای آزادسازی دو شهروند کانادایی موافقت کردند. این شهروندان پس از بازداشت یک مقام اجرایی چینی در ونکوور، در چین بازداشت شدند.

توافق ترامپ و ترودو برای اقدام علیه چین بابت کانادایی های بازداشتی

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری رویترز، کانادا خواهان آزادی فوری مایکل کووریگ و مایکل اسپاوور گردیده است. این اقدام چین احتمالا در واکنش به اقدام مقام های کانادایی انجام گردیده است که در اول دسامبر منگ وانژو، مدیر مالی ارشد شرکت هوآوی را به درخواست ایالات متحده بازداشت کردند. چین این اقدام را محکوم کرد. این تحولات می تواند تهدیدی برای افزایش تنش های جهانی در وضعیتی باشد که واشنگتن و پکن درگیر یک جنگ تجاری هستند.

جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا دوشنبه در گفت وگوی تلفنی با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از او بابت بیانیه های قدرتمند حمایتی در واکنش به بازداشت این دو مرد قدردانی کرد. در بیانیه منتشر گردیده در این زمینه آمده است: این رهبران به کوشش برای آزادی آنها ادامه خواهند داد.

در همین حال کاخ سفید در بیانیه ای جداگانه اعلام نمود، ترامپ و ترودو درباره بازداشت غیر قانونی دو شهروند کانادایی رایزنی کردند. جزئیات دیگری از این گفت وگو منتشر نگردیده است.

گرچه کانادا می گوید هیچ ارتباط مشخصی میان این بازداشت ها وجود ندارد، دیپلمات ها معتقدند هیچ تردیدی وجود ندارد که پکن از پرونده های کووریگ و اسپاوور برای وارد آوردن فشار بر اوتاوا استفاده می نماید. پکن تاکید دارد که اتهام ها علیه منگ لغو گردد اما کانادا می گوید نمی تواند در روند قضایی دخالت کند.

براساس اطلاعیه دفتر ترودو، رهبران آمریکا و کانادا درباره درخواست آمریکا رایزنی کردند و مجددا بر اهمیت احترام به استقلال سیستم قضایی و اجرای قانون تاکید کردند. روزنامه چاینا دیلی دوشنبه در یادداشتی نوشت، کانادا احتمالا بر سر این قضیه اعتماد و همکاری اکثر کشورهای در حال توسعه را از دست بدهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توافق ترامپ و ترودو برای اقدام علیه چین بابت کانادایی های بازداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق ترامپ و ترودو برای اقدام علیه چین بابت کانادایی های بازداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021