!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

تمایل رئیس جمهور چین برای حفظ ارتباط نزدیک با رهبر کره شمالی

به گزارش آوای بورالان، خبرگزاری دولتی کره شمالی از تمایل رئیس جمهور چین برای حفظ ارتباط و تماس نزدیک با رهبر کره شمالی خبر داده است.

تمایل رئیس جمهور چین برای حفظ ارتباط نزدیک با رهبر کره شمالی

به گزارش گروه بین الملل آوای بورالان به نقل از خبرگزاری یونهاپ، خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز شنبه اعلام نموده است که شی جین پینگ رئیس جمهور چین با ارسال پیغامی بر آمادگی اش برای حفظ روابط و تماس نزدیک با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و ارتقای روابط دو کشور تاکید نموده است.

رئیس جمهور چین در پاسخ به پیغام تبریک رهبر کره شمالی به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس و پایه گذاری چین، از راهبرد جدید کیم برای توسعه مالی و ارتقای وضعیت مردم کره شمالی استقبال و حمایت نموده است.

رئیس جمهور چین در این پیغام اعلام نموده است که من آماده هستم تا روابط نزدیک و ارتباط با شما را حفظ کنم و با کوشش های مشترک به دنبال ارتقای روابط دو جانبه بین چین و کره شمالی باشیم.

روابط چین و کره شمالی طی ماه های اخیر گرمتر از گذشته شده و کیم جونگ اون از مارس سال گذشته تاکنون چهار بار به چین سفر نموده است. رئیس جمهور چین نیز در ماه ژوئن به پیونگ یانگ سفر کرد. این نخستین سفر رئیس دولت چین در 14 سال گذشته به شمار می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تمایل رئیس جمهور چین برای حفظ ارتباط نزدیک با رهبر کره شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمایل رئیس جمهور چین برای حفظ ارتباط نزدیک با رهبر کره شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021