تماشای دنیا از فراز صخره Hum Hod در تایلند

صخره Hum Hod در پارک ملی Sai Thong و در استان Chaiyaphum تایلند قرار دارد. این منطقه کوهستانی خارق‌العاده، طبیعتی دست نخورده، بکر و متنوع، آبشارها و مکان‌هایی منحصر به فرد برای تماشای منظره دارد. در آنجا است که می‌توانید از تماشای طبیعت بی‌نظیر تایلند لذت ببرید. این پارک همچنین دشت‌های وسیع پر از گل دارد. گل لاله سیام یکی از نمادهای تایلند است و از ژوئن تا آگوست شکوفا می‌شوند.

تماشای دنیا از فراز صخره Hum Hod در تایلند

برای آن‌هایی که ترس از ارتفاع دارند بازدید از صخره Ham Hod در تور تایلند، به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. این صخره در ارتفاع 860 متری سطح دریا قرار گرفته است. یک تکه سنگ باریک از صخره بیرون آمده و موقعیتی عالی برای به چالش کشیدن دل و جرات شما فراهم کرده است. وقتی به این نقطه می‌رسید منظره حیرت‌آور و پانورامیک جنگل، نفستان را به شماره خواهد انداخت. در مسیر رفت به سمت بالا، کوهنوردان از دشت لاله سیام عبور کرده و به سمت کوه Pung Poey خواهند رفت. شما در مسیر می‌توانید یک آب‌تنی حسابی در برکه Wang Sai داشته باشید. این برکه در پایین آبشار بسیار زیبای Sai Thong قرار گرفته است.

طبیعت خارق‌العاده، مسیرهای عالی پیاده‌روی و مناظر پانورامیک فراموش‌نشدنی، بهانه‌ای برای از دست دادن این سفر در تور تایلند برای شما باقی نمی‌گذارند. فصل بارانی در این منطقه از ژوئن تا آگوست است؛ البته این زمانی است که لاله سیام شکوفا شده است. پارک ملی Sai Thong در 70 کیلومتری Chaiyaphum و 37 کیلومتری Nong Bua Rahaeo قرار گرفته است. از طریق بزرگراه 225 و با اتومبیل می‌توانید به این نقطه از تایلند برسید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com
اخبار و مقالات مرتبط با "تماشای دنیا از فراز صخره Hum Hod در تایلند"

کولایپ (Ko Lipe) در جنوب تایلند قرار دارد. سواحل زیبا هستند، آب‌ها گرم هستند و Ko Lipe جزیره ارزانی است. در سال‌های اخیر این جزیره توسعه پیدا کرده، با این حال نسبت به دیگر مقصدهای تایلند کمتر توسعه یافته است. علاوه بر این شما در این جزیره، نزدیک به پارک دریایی و ملی هستید؛ پارکی که دارای...

گفتنی در مورد گوشه گوشه تایلند بسیار است. کشوری رنگارنگ و پر از عجایب که موجب می شود بخواهید در برنامه سفر هر ساله خود، تور تایلند را جای دهید. در این مطلب نگاهی انداخته ایم به جزایر بکر و دست نخورده تایلند.

هر وقت بحث گردشگری به میان می‌آید، ناخودآگاه ذهن به سمت تایلند و آن طبیعت فوق‌العاده‌اش می‌رود. تایلند، به طبیعت بکر، مردمان شاد و خوش برخورد و غذاهای بسیار لذیذ معروف است. بنابراین اغراق نکرده‌ایم اگر بگوییم تایلند بهترین کشور دنیا است.

یک چیزی در تابستان‌های چین وجود دارد که باعث می‌شود شب و روزهای تابستان‌های چین جذاب‌تر به نظر آید. تابستان فصل تعطیلات مدرسه‌ها و فصل پر گردشگری در چین است و هوای مناسب به شما اجازه می‌دهد حتی از دورافتاده‌ترین نقاط چین نیز بازدید کنید.

باغ‌های سلطنتی و سنتی چین، گزینه‌ای عالی برای کسب اطلاعات در مورد معماری باستانی چین هستند. در ادامه با 6 تا از نفیس‌ترین و زیباترین باغ‌های چین آشنا خواهیم شد.

به "تماشای دنیا از فراز صخره Hum Hod در تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با تماشای دنیا از فراز صخره Hum Hod در تایلند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021