!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری از طریق استان فارس

به گزارش آوای بورالان، اولین تور آشناسازی شش روزه با حضور 17 نفر از فعالان حوزه گردشگری در حوزه آژانس های هواپیمایی و رسانه کشور عمان در استان فارس برگزار می گردد.

تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری از طریق استان فارس

اسفند ماه سال 96 وزیر گردشگری عمان به شیراز سفر کرد، هدف وی از این سفر بازدید از زیرساخت های گردشگری و ظرفیت های غنی تاریخی، طبیعی، فرهنگی، ادبی و سلامت بود. او از پروژه های مرمتی و جاذبه های مهم تاریخی شیراز، بیمارستان های دارای واحد بین الملل (IPD) بازدید نموده و در نشستی تخصصی با فعالان حوزه گردشگری و روسای صنوف شرکت کرد.

در آن سفر سعی شد با بهره مندی حداکثری از سفر صورت گرفته، گام های اجرایی موثر در جهت تقویت و توسعه روابط گردشگری استان فارس و کشور عمان برداشته گردد.

نشست تخصصی ماه گذشته اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس با تعدادی از صاحب نظران گردشگری استان در حوزه دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری استان و آنالیز راهکارهای تخصصی برگزار گردید.

با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، جامعه هتلداران استان، مجموعه توریستی-تفریحی بین المللی پولاد کف، هتل پولاد کف و شرکت هواپیمایی سلام ایرعمان، تورآشناسازی 6 روزه 17 نفر از فعالان حوزه گردشگری در حوزه آژانس های هواپیمایی عمان و رسانه این کشور که به منظور بازاریابی و تبلیغ خدمات گردشگری استان برگزار می گردد، از نتایج تعامل و همکاری بخش دولتی و خصوصی در این نشست است.

بازدید از جاذبه های شاخص به ویژه در حوزه طبیعی و توریسم درمانی، معرفی توانمندی های صنایع دستی استان فارس، حضور در نشست تخصصی با فعالان گردشگری استان و شرکت در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در دستور گروه این تور است.

منبع: کجارو / میراث آریا

به "تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری از طریق استان فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری از طریق استان فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021