با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری از طریق استان فارس

اولین تور آشناسازی شش روزه با حضور 17 نفر از فعالان حوزه گردشگری در حوزه آژانس های هواپیمایی و رسانه کشور عمان در استان فارس برگزار می گردد.

تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری از طریق استان فارس

اسفند ماه سال 96 وزیر گردشگری عمان به شیراز سفر کرد، هدف وی از این سفر بازدید از زیرساخت های گردشگری و ظرفیت های غنی تاریخی، طبیعی، فرهنگی، ادبی و سلامت بود. او از پروژه های مرمتی و جاذبه های مهم تاریخی شیراز، بیمارستان های دارای واحد بین الملل (IPD) بازدید نموده و در نشستی تخصصی با فعالان حوزه گردشگری و روسای صنوف شرکت کرد.

در آن سفر سعی شد با بهره مندی حداکثری از سفر صورت گرفته، گام های اجرایی موثر در جهت تقویت و توسعه روابط گردشگری استان فارس و کشور عمان برداشته گردد.

نشست تخصصی ماه گذشته اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس با تعدادی از صاحب نظران گردشگری استان در حوزه دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری استان و آنالیز راهکارهای تخصصی برگزار گردید.

با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، جامعه هتلداران استان، مجموعه توریستی-تفریحی بین المللی پولاد کف، هتل پولاد کف و شرکت هواپیمایی سلام ایرعمان، تورآشناسازی 6 روزه 17 نفر از فعالان حوزه گردشگری در حوزه آژانس های هواپیمایی عمان و رسانه این کشور که به منظور بازاریابی و تبلیغ خدمات گردشگری استان برگزار می گردد، از نتایج تعامل و همکاری بخش دولتی و خصوصی در این نشست است.

بازدید از جاذبه های شاخص به ویژه در حوزه طبیعی و توریسم درمانی، معرفی توانمندی های صنایع دستی استان فارس، حضور در نشست تخصصی با فعالان گردشگری استان و شرکت در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در دستور گروه این تور است.

به "تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری از طریق استان فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری از طریق استان فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021