تقویت اقتصاد اندونزی با اصلاحات مالیاتی

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) خاطرنشان کرد: اصلاحات وسیع اقتصادی موجب پایداری اقتصاد در اندونزی گردیده است.

تقویت اقتصاد اندونزی با اصلاحات مالیاتی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اکونومیک نیوز، در گزارش این سازمان آمده است که اقتصاد اندونزی پایدار گردیده و موجب دسترسی میلیون ها نفر به خدمات عمومی و کاهش فقر گردیده است.

این اصلاحات رشد و درآمد دولت را افزایش داده تا امکان سرمایه گذاری بیشتر در زیرساخت ها و بهداشت و خدمات اجتماعی صورت گیرد.

در آخرین نظرسنجی اقتصادی اندونزی، OECD پیشنهاد نموده بود اقتصاد این کشور در صورت اصلاح مالیات، افزایش درآمد دولت، شفافیت بیشتر و بهبود اداره شرکت های دولتی بهتر خواهد شد.

این سازمان همچنین خواهان اصلاحات در قوانین اشتغال شد تا کارگران بیشتری استخدام رسمی گردیده و مقررات تجارت ساده شوند.

آنجل گوریا، دبیرکل OECD گفت: اقتصاد اندونزی با نرخ سالم رو به رشد است.

وی در نشست سالانه صندوق بین المللی پول در بالی اظهار کرد: چالشی که پیش رو خواهد بود موجب بهبود شرایط زندگی نسل های آینده و فرصت های زندگی بهتر خواهد شد. زیرساخت ها، آموزش و پرورش، بهداشت و کیفیت کار هنوز هم چالش های مهمی در رشد پایدار و همه جانبه در اندونزی خواهند بود که باید مورد توجه قرار گیرند.

توصیه های OECD فقط چند هفته پس از وقوع زلزله و سونامی ویرانگر در اندونزی که بیش از 2000 نفر در جزیره سوئوسی در 28 سپتامبر کشته شدند ارائه شد.

مدیر OECD گفت: نظرسنجی اقتصادی موجب ترویج سیاست هایی در بهبود مقاومت اندونزی در برابر مخاطراتی مانند تغییرات آب وهوایی گردیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تقویت اقتصاد اندونزی با اصلاحات مالیاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویت اقتصاد اندونزی با اصلاحات مالیاتی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021