!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

ترکیه باز هم برای گردشگران محبوب شده است

به گزارش آوای بورالان، گردشگری ترکیه در سالهای اخیر متاثر از تحولات سیاسی و حملات تروریستی بوده است تا اینکه در سال 2017 نشانه هایی از آمار محبوبیت دوباره این مقصد گردشگری برای توریستهای جهان، وجود داشته است.

ترکیه باز هم برای گردشگران محبوب شده است

ترکیه در پی به دست آوردن دوباره مقام خود در صنعت گردشگری است و در این راستا، توانسته است به موفقیت‌هایی هم دست یابد. آخرین گزارش منتشرشده از موسسه آمار ترکیه نشان می‌دهد که درآمد گردشگری ترکیه در سال 2017 به میزان 18.9 درصد افزایش یافته است.

صنعت گردشگری ترکیه، بعد از آن که در سال 2014 به اوج خود رسید و با کسب درآمدی بالغ بر 34 میلیارد دلار آمریکا توانست رکوردی در این زمینه از خود به جای بگذارد، در پی وقوع چند حمله تروریستی و یک کودتای شکست‌خورده با کاهش قابل‌توجهی مواجه شد.

پس از اتخاذ تدابیر امنیتی شدید و همچنین تبلیغ رسانه‌های صاحب نام، گردشگری ترکیه در سال 2017 در مسیر احیا قرار گرفت و به درآمد سالیانه‌ای برابر با 26.3 میلیارد دلار آمریکا دست یافت.

حدود 21.5 میلیارد دلار از این درآمد متعلق به سفرهای فردی و مستقل است؛ در حالیکه درآمد حاصل از تورهای گروهی تنها برابر با 4.8 میلیارد دلار بوده است.

بازدیدکنندگان خارجی بیشترین هزینه‌ها را صرف خوراکی، نوشیدنی و حمل و نقل کرده‌اند و هزینه‌های اقامت شبانه مسافرانی که هتل‌ها و متل‌ها را ترجیح می‌دهند (علی‌رغم افزایش محبوبیت اقامتگاه‌های توریستی سلف سرویس) با اختلافی بسیار کمی در مقام بعدی قرار دارد.

گردشگران در ترکیه، مبلغی در حدود 3 میلیارد دلار آمریکا برای خرید لباس و 1 میلیارد دلار برای خرید سوغاتی هزینه می‌کنند که این مبلغ شامل 100 میلیون دلاری که برای خرید فرش و زیرانداز ترک هزینه می‌شود، نیست.

به "ترکیه باز هم برای گردشگران محبوب شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیه باز هم برای گردشگران محبوب شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021