تحقق مشارکت حداکثری بخش خصوصی و دولتی در پروژه برند ملی گردشگری

مدیر کل دفتر آموزش و مطالعات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: در راستای ورود به فاز اجرایی طرح پروژه برند ملی گردشگری، مشارکت حداکثری بخش خصوصی و دولتی محقق شده است.

تحقق مشارکت حداکثری بخش خصوصی و دولتی در پروژه برند ملی گردشگری

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، زاهد شفیعی با بیان این خبر گفت: در راستای جلب مشارکت حداکثری صاحب نظران، متخصصان و کارشناسان حوزه گردشگری و به منظور پیشبرد پروژه طراحی و توسعه برند ملی گردشگری ایران، نشستی با حضور نمایندگان آژانس های تبلیغاتی برتر و صاحب نظران دانشگاهی در محل معاونت گردشگری برگزار گردید.

او اضافه کرد: در این جلسه خلاصه ای از فرایند مطالعاتی طرح و مبنای طراحی استراتژی برند، توسط تیم تحقیقاتی تشریح و از مشارکت نمایندگان درخواست شد تا برای پیشبرد هر چه باکیفیت تر پروژه در راستای طراحی نماد گردشگری ایران، طرح ها و پیشنهادها خود را طی مهلت زمانی مشخص شده به دبیرخانه مربوطه ارسال نمایند.

در این نشست اغلب مشارکت نمایندگان ضمن استقبال و تقدیر از نگرش علمی حاکم بر فرایند پروژه برای همکاری های پیش رو، اعلام آمادگی کردند و مقرر شد در این زمینه با مشارکت حداکثری ذی نفعان همکاری های لازم صورت پذیرد.

به "تحقق مشارکت حداکثری بخش خصوصی و دولتی در پروژه برند ملی گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقق مشارکت حداکثری بخش خصوصی و دولتی در پروژه برند ملی گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021