تجربه یک کریسمس نورانی در مونترال کانادا

مونترال کانادا یکی از زیباترین شهرهای آمریکای شمالی است. این شهر در زمان کریسمس، به دنیایی از نورهای درخشان تبدیل می‌شود. برفی که خیابان‌های شهر را می‌پوشاند، حال و هوایی واقعا کریسمسی ایجاد می‌کند. در کنار مکان‌های زیبا، تعداد زیادی فعالیت‌های خارج از خانه وجود دارد که هم گردشگران تور کانادا و هم مردم محلی را به خیابان‌های زیبای شهر می‌کشانند. در میان انواع مختلف رویدادها و کنسرت‌های ستاره‌های محلی، Cirque du Soleil نیز در دسامبر در این شهر برنامه اجرا می‌کند. مطمئن باشید بازدید از مونترال در زمان کریسمس تجربه‌ای فراموش‌نشدنی برای شما خواهد بود.

تجربه یک کریسمس نورانی در مونترال کانادا

همانطور که می‌دانید کانادا کشور هاکی روی یخ است. در نتیجه تعداد زیادی میدان یخ‌بازی در این کشور وجود دارد و بیشتر آن‌ها رایگان هستند. بنابراین تنها کاری که باید بکنید این است که اسکیت‌های خود را برداشته و یک اسکیت سواری مفرح داشته باشید. هر شنبه‌ی دسامبر مراسم آتش‌بازی در بندر قدیمی شهر برگزار می‌شود. در کریسمس تعداد زیادی نمایش، کنسرت، کارگاه‌های هنری و رویدادهای رنگارنگ و مهیج در مکان‌هایی مانند Noël sur L'Avenue، در Parc Lahaie و موزه هنرهای زیبای مونترال برگزار می‌شوند. برای گردشگران تور کانادا در این زمان، فرصت‌های فراوانی برای خرید و چشیدن غذاهای خوشمزه کانادایی در شهر زیبا و مهمان‌نواز مونترال وجود دارد.

شهر واقعا زیبای مونترال در دسامبر حسابی چراغانی شده و حال و هوایی کریسمسی به خود می‌گیرد. تعداد زیادی مراسم مختلف، فعالیت‌های بیرونی و کلی فرصت عالی برای خرید، به مسافران تور کانادا خوش‌آمد گفته و به دست آوردن تجربه یک تعطیلات زمستانی عالی را برای آن‌ها تضمین می‌کنند. جشن‌ها و فستیوال‌ها از اوایل نوامبر شروع شده و تا نیمه‌های ژانویه ادامه دارند. شما می‌توانید از بسیاری از شهرهای آمریکا یا کانادا، با اتوبوس، قطار یا هواپیما به مونترال بروید. با ماشین می‌توانید از تورنتو، کبک، اتاوا و حتی نیویورک و بوستون به مونترال برسید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com
اخبار و مقالات مرتبط با "تجربه یک کریسمس نورانی در مونترال کانادا"

فنلاند، کشور برف و یخ و جایی که بابانوئل در آن زندگی می‌کند، همیشه انتخابی خوب برای گذراندن یک تعطیلات زمستانی است. شهر هلسینکی فعالیت‌های متنوعی را به مسافران تور فنلاند ارائه می‌دهد. این شهر قبل از دسامبر با چراغ‌های نورانی روشن شده و حال و هوایی کریسمسی می‌گیرد. در این زمان...

شهر ترومسو نروژ یکی از افسون‌کننده‌ترین شهرهای مدار شمالگان است. این شهر دوست‌داشتنی یکی از بهترین مکان‌ها برای داشتن یک تعطیلات زمستانی عالی است. در زمان کریسمس به خاطر چراغانی خیابان‌ها و حال و هوای شاد و سرزنده‌اش، ترومسو به یک شهر زیبا، بیرون آمده از قصه‌های پریان تبدیل...

شهر کبک کانادا در زمان تعطیلات کریسمس به یک شهر جادویی تبدیل می‌شود. کبکِ فرش شده با برف و تزئین شده با چراغ‌های سوسو زن، کاری می‌کند که مردم محلی و مسافران تور کانادا زمان بیشتری را در شهر گذرانده و از روح تعطیلات لذت ببرند.

فستیوال ساخت پیکره‌های گیاهی از 22 ژوئن تا 29 سپتامبر سال 2013 در باغ گیاه‌شناسی مونترال کانادا برگزار شد. هدف اصلی از برگزاری این نمایشگاه بالا بردن آگاهی بازدیدکنندگان در مورد اهمیت مراقبت و حفظ سیاره‌مان بود.

همه فقط برای تفریح به کانادا نمی‌روند، کانادا کشوری پیشرفته با دانشگاه هایی مطرح در سطح جهان است که برای محصلین بسیار جذاب است در ادامه دانشگاه های مطرح کانادا و رتبه آنها در رنکینگ جهانی را مرور خواهیم کرد.

به "تجربه یک کریسمس نورانی در مونترال کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با تجربه یک کریسمس نورانی در مونترال کانادا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021