!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

بوروبودور، مکانی نمادین و باستانی در اندونزی

به گزارش آوای بورالان، بوروبودور (Borobudur) در شهر Magelang در جاوای مرکزی و در اندونزی قرار دارد. این معبد که متعلق به شاخه مهایانه مذهب بودایی است، در قرن نهم ساخته شده و به حق می‌تواند نماد اندونزی نامگذاری شود. این معبد یکی از شناخته‌شده‌ترین مکان‌های مقدس در تمام جهان است. این معبد که توسط یونسکو محافظت می‌شود، پربازدیدترین جاذبه کشور توسط مسافران تور اندونزی است.

بوروبودور، مکانی نمادین و باستانی در اندونزی

این معبد مجموعه‌ای از شش سکوی مربعی است که با نقوش برجسته و 504 مجسمه بودا تزئین شده‌اند. از بالا، کل این مجموعه به مانند یک ماندالای بودایی است. امروزه این معبد همچنان به عنوان محلی برای نیایش و مدیتیشن استفاده می‌شود. هر سال در زمان ماه کامل در می یا ژوئن، زیارت‌کنندگان در اینجا جمع شده و تبدیل شدن Siddhārtha Gautama به بودا را جشن می‌گیرند.

کسانی که به تور اندونزی می‌روند، بازدید از این مکان را نباید از دست بدهند. این معبد یکی از معروف‌ترین مکان‌های مقدس در سراسر جهان است. تمام طول سال می‌توان از این مکان بازدید کرد؛ هر زمان از سال زیبایی مختص خود را دارد. از شهرهای بزرگ اندونزی می توان به راحتی و به وسیله اتوبوس یا قطار به این مکان رسید.

به "بوروبودور، مکانی نمادین و باستانی در اندونزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوروبودور، مکانی نمادین و باستانی در اندونزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021