بهره گیری حوزه اوراسیا و ارمنستان از توانمندی شرکت های ایرانی

در راستای معرفی مناسب توانمندی های شرکت های تولیدی و صنعتی کشورمان و صادرات کالاهای تولیدی ایرانی به کشورهای حوزه اوراسیا به ویژه ارمنستان، سفیر کشورمان در ایروان ضمن بازدید از هولدینگ مهندسی فراسان شیراز و آشنایی با محصولات تولیدی این مرکز، با مدیر عامل و مهندسان زیرمجموعه این شرکت مذاکره و گفت وگو کرد.

بهره گیری حوزه اوراسیا و ارمنستان از توانمندی شرکت های ایرانی

به گزارش خبرنگاران، سیدکاظم سجادی، سفیر کشورمان در ایروان از فراوریات این هولدینگ شامل مخازن و قطعات کامپوزیتی، برج های خنک کننده، سیستم های صنعتی تسویه آب و فاضلاب، جی آرپی و همچنین مرکز تکنولوژی کامپوزیت و نانو، کارخانه ماشین سازی و کارخانه فراوری رزین های پلیمری بازدید کرد.

وی توانایی مهندسان و فراوریکنندگان ایرانی را از نظر کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی در بازارهای جهانی دانست و اضافه نمود: پتانسیل ها و فراوریات با کیفیت و دارای استاندارد جهانی این محصولات توانایی رقابت در بازارهای ارمنستان و دیگر کشورهای حوزه اوراسیا را داراست.

سجادی با اشاره به توسعه و گسترش همکاری های اقتصادی و تجاری بین ایران و ارمنستان طی سال های گذشته، بهره مندی از تکنولوژی کاملا بومی ایرانی نظیر فراوریات این هولدینگ را احتیاج کشورهای همسایه و منطقه دانست و تأکید کرد: حوزه اوراسیا و ارمنستان می توانند با بهره گیری از توانمندی های شرکت های ایرانی به تقویت همکاری های اقتصادی و تجاری فی مابین بپردازند.

در انتها این بازدید مقرر شد با همکاری و کوشش های این شرکت و مذاکره با طرف های ارمنی پتانسیل ها و ظرفیت های مختلف همکاری بین دو کشور تقویت یافته و زمینه های لازم برای انتقال تکنولوژی شرکت های ایرانی در ارمنستان فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهره گیری حوزه اوراسیا و ارمنستان از توانمندی شرکت های ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره گیری حوزه اوراسیا و ارمنستان از توانمندی شرکت های ایرانی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021