!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

بهترین سوغاتی های تایلند

به گزارش آوای بورالان، خرید یکی از جاذبه‌های سفر به کشور تایلند به شمار می‌رود. خرید سوغاتی بخشی از زمان شما را در طول سفر خواهد گرفت، بنابراین در این مقاله شما را با بهترین سوغاتی‌های تایلند آشنا خواهیم کرد.

بهترین سوغاتی های تایلند

خرید کاسه مدیتیشن (Meditation Bowl) در تایلند

در فروشگاه های تایلند کاسه هایی نظر شما را به سوی خود جذب خواهد کرد که کاربرد آن‌ها برای مدیتیشن است. به این کاسه‌ها سینگینگ بال (singing bowl) یا کاسه ی آواز خوان هم می‌گویند و می‌تواند یک سوغاتی جالب برای تور تایلند شما باشد. کاسه مدیتیشن یا آواز خوان با دسته‌هایی شبیه به هاونگ عرضه شده و با کوبیدن این دسته‌ها به کاسه آواهای جالبی از این ظرف شنیده می‌شود.

خرید کوسن های مثلثی (Triangle Cushions) در تایلند

به نقاشی های کهن تایلندی که توجه کنید کوسن هایی خاص را خواهید دید که به شکل مثلثی می باشند و با دیگر کوسن هایی که تا به حال دیده اید فرق می کنند. این بالشتک ها هنوز هم در تایلند استفاده می شوند و می توانند سوغاتی جالب از این کشور هستند. این کوسن‌ها کاملا شبیه به یک هرم می‌باشند که به آن ها تشکی نسبتا نرم وصل شده و می توان به آن تکیه داد یا روی آن دراز بکشید.

خرید ابریشم (Silk) در تایلند

در کشورهای آسیای شرقی به خصوص چین و تایلند استفاده از پارچه ابریشم محبوبیت دارد. در تایلند زمین‌های توت گسترده‌ای وجود داشته که برای تغذیه کرم های ابریشم کاشته شده‌اند. ابریشم همانطور که می‌دانید از گران بها و بسیار با کیفیت می‌باشد تا اندازه‌ای که به آن طلای سبز هم می‌گویند و می‌تواند یک سوغاتی ارزنده از تور تایلند باشد.

فانوس تایلندی (Thai Sky Lanterns)

در کشورهای آسیای شرقی هوا کردن بالن یا فانوس های روشن و کاغذی کاری متداول است، این فانوس ها که در ایران با نام بالن آرزوها شناخته می شوند را در تایلند در طرح و رنگ های مختلف می توانید پیدا کنید. فانوس های درخشان می توانند سوغاتی منحصر به فرد و رویایی از تایلند باشند. این فانوس ها حدودا 4 دلار قیمت دارند.

به "بهترین سوغاتی های تایلند" امتیاز دهید

3 کاربر به "بهترین سوغاتی های تایلند" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین سوغاتی های تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021