!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

بهانه ترامپ برای شروع جنگ دیگری با چین اعلام شد!

به گزارش آوای بورالان، ایرنا نوشت: سخنگوی کاخ سفید از صدور فرمان اجرایی رئیس جمهوری آمریکا برای ممنوعیت تجارت تجهیزات مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات اطلاع داد.

بهانه ترامپ برای شروع جنگ دیگری با چین اعلام شد!

سارا هاکابی سندرز روز چهارشنبه با صدور بیانیه ای مطبوعاتی اضافه نمود: رئیس جمهوری ترامپ امروز فرمان اجرایی را امضا کرد که عنوان آن امنیت شبکه های عرضه نماینده خدمات و تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات است.

وی ادامه داد به عنوان بخشی از تعهد ترامپ به حفاظت از تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات و خدمات مردم ما این اقدام اجرا شده است.

سخنگوی کاخ سفید اضافه نمود: رئیس جمهوری روشن نموده است که هر کاری را برای ایمنی و رفاه مردم آمریکا انجام می دهند و آمریکا را در مقابل خصومت های خارجی محافظت می نماید که فعالانه و فزاینده از آسیب پذیری های زیر ساخت های فناوری ارتباطی و اطلاعاتی و خدمات در آمریکا بهره برداری می نمایند.

سارا سندرز اظهار کرد: این دستور اجرایی برای اعلام شرایط اضطراری ملی به تهدیدها علیه فناوری ارتباطات و اطلاعات و خدمات در آمریکا توجه دارد و به وزارت تجارت اختیار می دهد که تجارت هر آنچه را که یک خطر غیرقابل قبول برای امنیت ملی ایالات متحده یا امنیت و ایمنی شهروندان آمریکا ایجاد می نماید را ممنوع کند.

در دستور اجرایی ترامپ آمده است: من دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، توجه دارم که دشمنان خارجی به طور فزاینده ای از آسیب پذیری های فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات بهره برداری می نمایند.وی اضافه نمود: آنها حجم اطلاعات مهمی را ذخیره و انتقال می دهند، اقتصاد دیجیتالی را تسهیل و حمایت و از زیرساخت ها و خدمات اضطراری حیاتی برای انجام اقدامات مخرب در زمینه سایبری از جمله جاسوسی اقتصادی و صنعتی علیه ایالات متحده و مردم آن استفاده می نمایند.

از حدود 2 پیش، مساله امنیت سایبری و تهدیدهای مربوط به آن در نهادهای مختلف آمریکا مطرح بوده است به خصوص پس از آنکه بحث جنگ تجاری با چین به میان آمد، آمریکا بسیار کوشش کرد تا آن را به تکنولوژی های ارتباطی چین هم مرتبط سازد.

در این زمینه مدیر مالی شرکت هوآوی در کانادا به اتهام نادیده دریافت تحریم ها بازداشت شد و پس از آن، تهاجم لفظی علیه شرکت های ارتباطی چین شدت یافت به گونه ای که بارها از متحدان اروپایی خود هم خواستند تا استفاده از تجهیزات هوآوی و شبکه وایرلس نسل پنجم آن را ممنوع نمایند.

از این رو، اگر چه ترامپ در دستور اجرایی خود نام کشور یا شرکت ارتباطی مشخصی را بیان ننموده است اما با توجه به برنامه ها و اظهارات پیشین وی و دیگر مقامات کاخ سفید، مقابله با چین در این عرصه نسبت به هر کشور دیگری بیشتر خودنمایی می نماید.

منبع: خبرآنلاین

به "بهانه ترامپ برای شروع جنگ دیگری با چین اعلام شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهانه ترامپ برای شروع جنگ دیگری با چین اعلام شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021