بسحاق: مسابقات دانشجویان ایتالیا با دوره های گذشته متفاوت خواهد بود، رفع شدن آسیب روحی مسابقات جهانی نیازمند زمان است

به گزارش آوای بورالان، مربی تیم ملی تکواندو گفت: برگزاری مسابقات دانشجویان قبل از المپیک و حضور قهرمانان برای کسب امتیاز باعث خواهد شد تا سطح این دوره با دوره های گذشته متفاوت باشد.

بسحاق: مسابقات دانشجویان ایتالیا با دوره های گذشته متفاوت خواهد بود، رفع شدن آسیب روحی مسابقات جهانی نیازمند زمان است

علی محمد بسحاق در گفت و گو با خبرنگار ورزشی آوای بورالان، در مورد شرایط تمرینات تیم ملی دانشجویان گفت: خدا را شکر تمرینات تیم طبق روال در حال اجرا است و تا روز برگزاری مسابقات نیز به سطح ایده آل خواهد رسید. برگزاری مسابقات دانشجویان دنیا قبل از المپیک و در اروپا باعث خواهد شد تا بهترین قهرمانان برای کسب امتیاز و ارتقا رنکینگ در این رویداد حضور داشته باشند و سطح مسابقات دانشجویان در ایتالیا با دوره های گذشته متفاوت باشد. بچه ها نیز در شرایط خوبی قرار دارند و امیدواریم نتایج خوبی را کسب نمایند.

وی تاکید نمود: مسابقات دانشجویان 20 امتیاز دارد و قطعا در صورت کسب مدال خیلی به بچه های ما یاری خواهد نمود. غیبت میرهاشم حسینی در مسابقات دنیای باعث شد تا امتیاز زیادی را از دست بدهد. امیدواریم او و سایر بچه ها در این مسابقات پیروز به کسب 20 امتیاز شودند تا ضمن بهبود رنکینگ خود برای مسابقات آینده برنامه ریزی داشته باشیم.

مربی تیم ملی تکواندو در پاسخ به این سوال که فدراسیون دنیای تکواندو تمهیداتی را برای میرهاشم حسینی و عرفان ناظمی با توجه به عدم صدور ویزا برای حضور در مسابقات دنیای قائل خواهد شد، گفت: از همان زمان مسابقات دنیای، فدراسیون تکواندو و کمیته المپیک پیگیر هستند تا فدراسیون دنیای شرایطی ویژه و امتیازی برای حسینی و ناظمی قائل شوند، اما تا الان هیچ خبر جدیدی اعلام نشده است.

بسحاق در مورد تاثیر روحی مدال طلای میرهاشم حسینی و برنز سجاد مردانی در گرندپری رم در عملکرد این بازیکنان گفت: قطعا این مدال ها تاثیر مثبتی روی روحیه این بازیکنان داشت، اما طبق گفته روانشناس تیم، آسیبی که در مسابقات دنیای به روحیه این نفرات وارد کرد، برای بازسازی نیازمند زمان است. با این وجود در حال حاضر بچه ها شرایط خوبی قرار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بسحاق: مسابقات دانشجویان ایتالیا با دوره های گذشته متفاوت خواهد بود، رفع شدن آسیب روحی مسابقات جهانی نیازمند زمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسحاق: مسابقات دانشجویان ایتالیا با دوره های گذشته متفاوت خواهد بود، رفع شدن آسیب روحی مسابقات جهانی نیازمند زمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021