بسالو، زیباترین شهر قرون وسطایی اسپانیا

به گزارش آوای بورالان، بسیاری بسالو را به عنوان یکی از زیباترین شهرهای قرون وسطایی اسپانیا می‌شناسند. این شهر در اوایل قرون وسطی اهمیت فراوانی داشت. در آن زمان Wilfred، کنت Besalu، کل کاتالونیا را متحد کرده بود و باعث شده بود این شهر به مرکزی پر اهمیت در اسپانیا تبدیل شود.

بسالو، زیباترین شهر قرون وسطایی اسپانیا

تعداد زیادی ساختمان‌های تاریخی، معماری شگفت‌انگیز قرون وسطایی کاتالان را نمایان کرده و گردشگران تور اسپانیا را از تمام دنیا به این شهر می‌کشانند. یک پل قرن دوازدهمی به سبک رومی بر روی رودخانه Fluvia و کلیسای باشکوه قرن یازدهمی Sant Pere مشهورترین جاذبه‌های این شهر هستند. بسالو مقصد کسانی است که در یک سفر یک روزه از مناطق دیگر به این شهر می‌آیند.

وقتی در تور اسپانیا در کاتالان هستید، Besalu مقصدی عالی برای یک سفر یک روزه است. در این شهر شما می‌توانید با تاریخ اسپانیا در قرون وسطی آشنا شوید. بناهای این شهر به خوبی حفظ شده‌اند و محیط کوچک شهر دیدن همه آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند. تمام طول سال برای دیدن این شهر عالی است. Besalu در منطقه آب و هوایی معتدل قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با اتوبوس یا تاکسی به بسالو برسید. این شهر در فاصله 30 دقیقه‌ای سواری از Girona و به فاصله یک ساعت و نیمی از بارسلون و Costa Brava قرار دارد.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "بسالو، زیباترین شهر قرون وسطایی اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسالو، زیباترین شهر قرون وسطایی اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021