!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری قم

به گزارش آوای بورالان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم گفت: دوره اختصاصی آموزش پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ویژه نیروی انسانی در تأسیسات گردشگری استان برگزار گردید.

برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری قم

به گزارش آوای بورالان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم، حمید یزدانی، امروز 14 اسفند 98 با اعلام این خبر گفت: این دوره های آموزشی شامل مباحث علایم و نشانه ها، راه های انتقال، راه کارهای پیشگیری، روش صحیح استفاده از ماسک، توسط کارشناس HSE و تیم پزشکی مجرب برگزار گردید.

یزدانی ادامه داد: با توجه به اقامت مسافران خارجی در هتل ها، خطر ابتلا به این بیماری در بین کارمندان هتل ها، امکان بیشتری دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان توضیح داد: تجربه های پزشکی بر این مطلب اتفاق نظر دارد که پیشگیری بهتر از و کم هزینه تر از درمان است.

منبع: میراث آریا

به "برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره آموزش پیشگیری از ویروس کرونا در تأسیسات گردشگری قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021