با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

برگزاری جشنواره های فرهنگی راهکاری مناسب برای توسعه متوازن گردشگری در استان اصفهان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: برپایی جشنواره های فرهنگی و بومی راه کاری مناسب برای توسعه متوازن گردشگری در پهنه استان اصفهان است.

برگزاری جشنواره های فرهنگی راهکاری مناسب برای توسعه متوازن گردشگری در استان اصفهان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهانT فریدون الله کمک شامگاه پنجشنبه در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره انار نادری بادرود در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به پیشینه گردشگری در اصفهان توضیح داد: تا 10 سال قبل گردشگری در استان پهناور اصفهان منحصر به چند شهرستان همچون اصفهان، کاشان و نایین بود، لیکن در پنج سال اخیر با کوشش فراوان توانسته ایم با جلب همکاری مسئولان محلی و فرهنگ سازی مناسب صنعت گردشگری را در تمام 24 شهرستان استان اصفهان نهادینه سازی کنیم.

او اضافه نمود: با توجه به لزوم توسعه گردشگری در تمام مناطق و لزوم بهره مندی مردم استان اعم از شهرها و روستاها از مواهب مالی این صنعت کوشش نموده ایم تا با برگزاری رویدادهای مختلف اجتماعی و فرهنگی به ویژه در نظر دریافت آداب و رسوم اقوام مختلف استان، در کنار ایجاد زیر ساخت های مناسب، صنعت گردشگری را در تمام مناطق استان نهادینه کنیم، با این وصف معتقدیم برگزاری جشنواره های فرهنگی و بومی راه چاره مناسبی در راستای توسعه متوازن گردشگری در پهنه استان اصفهان به شمار می رود.

سیزدهمین جشنواره گردشگری انار نادری بادرود در سیزدهمین سال به صورت پیاپی به مدت یک هفته در شهر بادرود از توابع شهرستان تاریخی نطنز در محور تاریخی و گردشگری شمال استان اصفهان برگزار و آیین اختتامیه آن پنجشنبه همزمان با شب ولادت پیامبر اکرم (ص) با استقبال خیل پر شور مردم و گردشگران برگزار گردید.

به "برگزاری جشنواره های فرهنگی راهکاری مناسب برای توسعه متوازن گردشگری در استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جشنواره های فرهنگی راهکاری مناسب برای توسعه متوازن گردشگری در استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021