!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

برگزاری جشنواره های فرهنگی راهکاری مناسب برای توسعه متوازن گردشگری در استان اصفهان

به گزارش آوای بورالان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: برپایی جشنواره های فرهنگی و بومی راه کاری مناسب برای توسعه متوازن گردشگری در پهنه استان اصفهان است.

برگزاری جشنواره های فرهنگی راهکاری مناسب برای توسعه متوازن گردشگری در استان اصفهان

به گزارش آوای بورالان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهانT فریدون الله کمک شامگاه پنجشنبه در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره انار نادری بادرود در گفت و گو با آوای بورالان، با اشاره به پیشینه گردشگری در اصفهان توضیح داد: تا 10 سال قبل گردشگری در استان پهناور اصفهان منحصر به چند شهرستان همچون اصفهان، کاشان و نایین بود، لیکن در پنج سال اخیر با کوشش فراوان توانسته ایم با جلب همکاری مسئولان محلی و فرهنگ سازی مناسب صنعت گردشگری را در تمام 24 شهرستان استان اصفهان نهادینه سازی کنیم.

او اضافه نمود: با توجه به لزوم توسعه گردشگری در تمام مناطق و لزوم بهره مندی مردم استان اعم از شهرها و روستاها از مواهب مالی این صنعت کوشش نموده ایم تا با برگزاری رویدادهای مختلف اجتماعی و فرهنگی به ویژه در نظر دریافت آداب و رسوم اقوام مختلف استان، در کنار ایجاد زیر ساخت های مناسب، صنعت گردشگری را در تمام مناطق استان نهادینه کنیم، با این وصف معتقدیم برگزاری جشنواره های فرهنگی و بومی راه چاره مناسبی در راستای توسعه متوازن گردشگری در پهنه استان اصفهان به شمار می رود.

سیزدهمین جشنواره گردشگری انار نادری بادرود در سیزدهمین سال به صورت پیاپی به مدت یک هفته در شهر بادرود از توابع شهرستان تاریخی نطنز در محور تاریخی و گردشگری شمال استان اصفهان برگزار و آیین اختتامیه آن پنجشنبه همزمان با شب ولادت پیامبر اکرم (ص) با استقبال خیل پر شور مردم و گردشگران برگزار گردید.

منبع: میراث آریا

به "برگزاری جشنواره های فرهنگی راهکاری مناسب برای توسعه متوازن گردشگری در استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جشنواره های فرهنگی راهکاری مناسب برای توسعه متوازن گردشگری در استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021