با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

برگزاری انتخابات پارلمانی اسپانیا

به گزارش آوای بورالان، خبرنگاران آنلاین: مردم اسپانیا یکشنبه هشتم اردیبهشت برای شرکت در انتخابات پارلمانی زودهنگام به پای صندوق های رأی رفتند.

برگزاری انتخابات پارلمانی اسپانیا

نظرسنجی ها نشان می دهند پدرو سانچز، نخست وزیر سوسیالیست کنونی اسپانیا بدون به دست آوردن اکثریت لازم برای تشکیل دولت به تنهایی، در انتخابات پیروز می گردد؛ انتخابات متزلزلی که نشانه بارز آن تجدید فعالیت حزب راست افراطی پس از گذشت بیش از چهار دهه قرار داشتن در حاشیه سیاست است... این بدان معنا است که او در محیط سیاسی که از زمان ناکام ماندن کوشش کاتالونیا برای جدایی از اسپانیا متشنج است، باید به دنبال متحد و تشکیل ائتلاف باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، در حال حاضر مساله تازه این انتخابات، ظهور حزب راست افراطی بکس به معنای صدا است که به یک باره در انتخابات منطقه ای دسامبر در اندلس در صحنه ظاهر شد و به نظر می رسد که برای نخستین بار وارد پارلمان ملی می گردد.

پایگاه های انتخاباتی از ساعت نه صبح به وقت محلی باز شده و در ساعت 20 به فعالیت خود خاتمه می دهند و نتایج اولیه اواخر امروز اعلام خواهند شد.

سانچز که پس از سرنگونی ماریانو راخوی، نخست وزیر محافظه کار اسپانیا در رأی گیری عدم اعتماد، روی کار آمد نسبت به تکرار آنچه دو هفته پیش در انتخابات فنلاند رخ داد به اسپانیا هشدار داد.

در فنلاند نظرسنجی ها پیش بینی نموده بودند که حزب راست افراطی فنلاندی های واقعی در انتخابات در صندلی پنجم قرار می گیرد اما پس از برگزاری انتخابات و انتشار نتایج تعیین شد این حزب در صندلی دوم نهاده شد.

در اسپانیا نیز نظرسنجی ها پیش بینی کردند که حزب بکس با لفاظی های ناسیونالیستی افراطی اش که حامی دفاع از ملت اسپانیا تا آخر است، در صندلی پنجم قرار خواهد گرفت.

اما تحلیل گیران معتقدند ممکن است که هواداران پنهان حزب بکس بسیار زیاد باشند که در نظرسنجی ها نسبت به رای شان دروغ گفته باشند.

سانچز هشدار داد که این یک خطر واقعی و جدی است.

حزب بکس که توسط یکی اعضای سابق حزب محافظه کار مردمی تأسیس شده، موضع بسیار جدی علیه فمینیست و مهاجرت غیرقانونی دارد و اخیراً به لطف موضع بسیار جدی اش علیه جدایی طلبان کاتالونیا محبوبیت به دست آورده است.

این سومین انتخابات پارلمانی اسپانیا در چهار سال اخیر محسوب می گردد. بسیاری از رویدادهای اخیر بر این انتخابات تأثیر خواهند گذاشت. این رویدادها شامل بحران اقتصاد عظیم سال 2008 میلادی که بدترین بحران نسبت به دیگر کشورها در اروپا بوده، رسوایی فساد که منجر به سرنگونی دولت راخوئی شده، بحران کاتالونیا، موفقیت غیرمنتظره حزب بکس در انتخابات منطقه ای، بازگشت سوسیالیست ها با دولت اقلیت پترو سانچز از حزب کارگران سوسیالیست اسپانیا و دوران متزلزل در سیاست های اسپانیا همراه با اعتراضات متعدد خشونت آمیز در مادرید و بارسلوناست.

نظرسنجی ها نشان دادند که حزب کارگران سوسیالیست اسپانیا با کسب 29 درصد آرا در صندلی نخست و پیروز انتخابات خواهد بود. پس از آن حزب دموکراتیک مسیحی مردم با کسب 20 درصد آرا در صندلی دوم، حزب شهروندان با کسب 15 درصد آرا در صندلی سوم، یونداس پورموس از ائتلاف جناح چپ با کسب 13 درصد آرا در صندلی چهارم و حزب بکس با کسب 10 درصد آرا در صندلی پنجم قرار خواهند گرفت.

مرکز تحقیقات سوسیولوژیکال بزرگ ترین مسائل اسپانیا را بیکاری، فساد و تقلب و تحقیقات اختلاس در مورد حزب مردم توصیف نموده است. دیگر مسائل از سوی شهروندان به مسائل منطقه ای یا زندگی سیاسی مربوط می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "برگزاری انتخابات پارلمانی اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری انتخابات پارلمانی اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021