با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

برپایی چهارشنبه های گردشگری در دزفول

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول گفت: ششمین نشست از سلسله نشست های چهارشنبه های گردشگری با موضوع تأثیر مَتَل ها و قصه ها در جذب گردشگر، 22 آبان در پارک گنجینه ها برگزار می گردد.

برپایی چهارشنبه های گردشگری در دزفول

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان، حجتالله آریائینیا گفت: این برنامه با کوشش فعالان گردشگری شهرستان دزفول و با حمایت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این شهرستان برگزار می گردد.

او اضافه کرد: مجمع فعالان گردشگری دزفول یک سال پیش با حضور فعالان صنعت گردشگری این شهرستان و علاقه مندان به این حوزه با هدف معرفی ظرفیتهای گردشگری دزفول، آگاهسازی مردم نسبت به ظرفیتهای شهرستان و مطالبهگری از مسئولان برای برطرف مسائل و موانع و توسعه حوزه گردشگری دزفول تشکیل شده است.

آریائینیا با بیان اینکه مقرر شده است چهارشنبه های گردشگری در یکی از چهارشنبههای هر ماه با موضوعات مختلف برگزار گردد، توضیح داد: این نشست ها در راستای توسعه گردشگری دزفول، آشنا کردن بیش از پیش مردم با توانمندیهای شهرستان در حوزههای میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و حفاظت از میراث فرهنگی برگزار می گردد.

به "برپایی چهارشنبه های گردشگری در دزفول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی چهارشنبه های گردشگری در دزفول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021