!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

برپایی چهارشنبه های گردشگری در دزفول

به گزارش آوای بورالان، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول گفت: ششمین نشست از سلسله نشست های چهارشنبه های گردشگری با موضوع تأثیر مَتَل ها و قصه ها در جذب گردشگر، 22 آبان در پارک گنجینه ها برگزار می گردد.

برپایی چهارشنبه های گردشگری در دزفول

به گزارش آوای بورالان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان، حجتالله آریائینیا گفت: این برنامه با کوشش فعالان گردشگری شهرستان دزفول و با حمایت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این شهرستان برگزار می گردد.

او اضافه کرد: مجمع فعالان گردشگری دزفول یک سال پیش با حضور فعالان صنعت گردشگری این شهرستان و علاقه مندان به این حوزه با هدف معرفی ظرفیتهای گردشگری دزفول، آگاهسازی مردم نسبت به ظرفیتهای شهرستان و مطالبهگری از مسئولان برای برطرف مسائل و موانع و توسعه حوزه گردشگری دزفول تشکیل شده است.

آریائینیا با بیان اینکه مقرر شده است چهارشنبه های گردشگری در یکی از چهارشنبههای هر ماه با موضوعات مختلف برگزار گردد، توضیح داد: این نشست ها در راستای توسعه گردشگری دزفول، آشنا کردن بیش از پیش مردم با توانمندیهای شهرستان در حوزههای میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و حفاظت از میراث فرهنگی برگزار می گردد.

منبع: میراث آریا

به "برپایی چهارشنبه های گردشگری در دزفول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی چهارشنبه های گردشگری در دزفول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021