برج ایفل، سمبل برازنده پاریس

به گزارش آوای بورالان، برج ایفل در سال 1889 و برای بزرگداشت نمایشگاه جهانی آن سال ساخته شد. این برج آهنی در همان ابتدا با انتقادات سختی مواجه شد، با این حال برج ایفل به اصلی‌ترین نماد و جاذبه پاریس تبدیل شده و شناخته‌شده‌ترین ساختمان روی زمین است. برج ایفل همچنین یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های گردشگری جهان است. تا سال 2010 بیشتر از 250 میلیون توریست تور فرانسه از این برج دیدن کردند. هر سال حدود 7 میلیون نفر از برج ایفل بالا می‌روند.

برج ایفل، سمبل برازنده پاریس

برج ایفل 324 متر طول دارد و به سه بخش تقسیم شده است. در این بخش‌ها سکوی تماشای منظره وجود دارد. در بخش سوم برج ایفل می‌توانید منظره‌هایی عالی و پانورامیک از پاریس را ببینید. در آن بالا می‌توانید نمایی بی‌نظیر از شهر عشاق را که تا انتهای افق ادامه دارد ببینید. در برج ایفل همچنین دفتر کار بازسازی شده Gustave Eiffel نیز وجود دارد. در این دفتر مدل‌های مومی و دیگر یادگارهای او به نمایش گذاشته شده‌اند.

برج ایفل بدون شک مشهورترین برج جهان است. مناظر پانورامای پاریس از بالای برج، همانندی ندارند. تمام سال برای بازدید از برج ایفل مناسب است. رفتن به برج ایفل در تور فرانسه احتمالا ساده‌ترین کار در سفرتان خواهد بود. برج در Champ de Mars قرار گرفته و از تمام نقاط شهر می‌توان به آسانی به آن دسترسی داشت. می‌توانید با استفاده از خطوط 6 یا 9 مترو پاریس یا با اتوبوس یا قایق به برج ایفل برسید.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "برج ایفل، سمبل برازنده پاریس" امتیاز دهید

7 کاربر به "برج ایفل، سمبل برازنده پاریس" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برج ایفل، سمبل برازنده پاریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021