بدترین سال اروپایی فوتبال اسپانیا در 9 سال اخیر، احتمال ناکامی بزرگتر برای لالیگا

حذف 3 نماینده لالیگا در لیگ قهرمانان اروپا فصل تلخی را برای فوتبال اسپانیا رقم زده است.

بدترین سال اروپایی فوتبال اسپانیا در 9 سال اخیر، احتمال ناکامی بزرگتر برای لالیگا

به گزارش خبرنگاران، قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا جمعه هفته جاری در شهر نیون سوئیس برگزار می شود، جایی که نام حداکثر یک تیم اسپانیایی از گوی ها خارج خواهد شد، البته این هم بستگی به نتیجه دیداری دارد که امشب در استادیوم نوکمپ میان بارسلونا و لیون فرانسه برگزار می شود. بازی رفت دو تیم در فرانسه بدون گل تمام شد.

با حذف اتلتیکومادرید پس از باخت 3 بر صفر شب گذشته اش در خانه یوونتوس که یک هفته پس از شکست خانگی رئال مادرید مقابل آژاکس و حذف این تیم رخ داد، چشم امید لالیگا به بارسلونا است که فوتبال اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی بدون نماینده نماند.

قبل از دو تیم شهر مادرید، والنسیا در مرحله گروهی از لیگ قهرمانان حذف شده بود و به این ترتیب بدترین سال فوتبال اسپانیا در لیگ قهرمانان اروپا در چند سال گذشته رقم خورد.

به فرض اینکه بارسلونا امشب بر لیون فایق آید و صعود کند، لالیگا باز هم فقط یک نماینده خواهد داشت و آخرین باری که چنین اتفاقی در لیگ قهرمانان اروپا رخ داد به فصل 10-2009 برمی شود؛ زمانی که همین بارسا به یک چهارم نهایی صعود کرد و در ادامه رقابت ها در مرحله نیمه نهایی مغلوب اینتر شد. در این بین اگر بارسلونا حذف شود، اتفاقی برای فوتبال اسپانیا رخ خواهد داد که از فصل 05-2004 بی سابقه خواهد بود.

تیم فوتبال بارسلونا امشب (چهارشنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران میزبان لیون خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بدترین سال اروپایی فوتبال اسپانیا در 9 سال اخیر، احتمال ناکامی بزرگتر برای لالیگا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدترین سال اروپایی فوتبال اسپانیا در 9 سال اخیر، احتمال ناکامی بزرگتر برای لالیگا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021