با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

بحران در دولت کانادا ، یک وزیر دیگر از کابینه ترودو جدا شد

رئیس هیات خزانه داری دولت جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در اعتراض به نقش احتمالی دولت در فساد مالی شرکت مهندسی اس ان سی-لاوالین از سمت خود کناره گیری کرد.

بحران در دولت کانادا ، یک وزیر دیگر از کابینه ترودو جدا شد

به گزارش یورونیوز، جین فیلوپات بعد از جودی ویلسون ریبولد وزیر دادگستری، دومین عضو کابینه است که در این رابطه از دولت جاستین ترودو جدا می گردد.

شرکت مهندسی اس ان سی-لاوالین متهم است که بین سال های 2001 تا 2011 حدود 48 میلیون دلار کانادا به مقام های لیبی رشوه داده اند. این شرکت در سال 2015 به طور رسمی به فساد مالی متهم شد.

دو وزیر جدا شده مدعی هستند که برخی از مقام های دولت کانادا برای تغییر مسیر در جریان رسیدگی به پرونده فساد مالی این شرکت اقدام هایی داشته اند و خواستار محافظت از آن شده اند.

وزیر سابق دادگستری که در تاریخ 12 فوریه از سمت خود استعفا داد، در این باره گفته بود که مقام های دولتی او را برای محافظت از شرکت مهندسی اس ان سی-لاوالین تحت فشار قرار داده بودند و می خواستند با جریمه مالی به جای محاکمه، روند رسیدگی به این پرونده را انتها دهند.

طبق برخی تحلیل ها دلیل برخی مقام های دولتی درمحافظت از این شرکت، احتمال از دست رفتن هزاران فرصت شغلی در صورت مجرم شناخته شدن شرکت مهندسی اس ان سی-لاوالین است. این شرکت که یکی از بزرگترین شرکت های عمرانی جهان است، اگر در دادگاه محکوم گردد ممکن است به مدت ده سال از قراردادهای دولتی فدرال محروم می گردد.

بحران در دولت ترودو در حالی ادامه دارد که رئیس هیأت خزانه داری کانادا درباره دلیل جدایی اش از دولت گفت: طی هفته های گذشته رویدادهایی را که دولت فدرال را تحت تاثیر قرار داده بودند آنالیز نموده ام و به این نتیجه رسیده ام که باید از سمت خودم در کابینه کناره گیری کنم.

فیلوپات تاکید نموده است که اعتماد خود را به نحوه برخورد دولت با این موضوع و واکنش های آن به موضوعاتی که مطرح شده از دست داده است.

ترودو شب گذشته به وقت محلی، در برنامه حزب لیبرال در تورنتو در واکنش به این استعفا اعلام نمود که نا امید است اما می تواند درک کند که چرا فیلوپات کابینه را ترک کرد.

با این رسوایی، رهبر حزب محافظه کار کانادا بار دیگر از ترودو خواست از سمتش استعفا دهد.

برای دریافت ویزای کانادا با تماس بگیرید.

منبع: همشهری آنلاین

به "بحران در دولت کانادا ، یک وزیر دیگر از کابینه ترودو جدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحران در دولت کانادا ، یک وزیر دیگر از کابینه ترودو جدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021