!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

با حکم دادستانی ایتالیا، پالرمو به سری C1 سقوط کرد

به گزارش آوای بورالان، فوتبال دنیا تیم منطقه سیسیل روانه پایین ترین سطح لیگی فوتبال ایتالیا شد.

با حکم دادستانی ایتالیا، پالرمو به سری C1 سقوط کرد

به گزارش آوای بورالان، باشگاه پالرمو به خاطر فروش غیرقانونی سهام به یک شرکت مخابراتی آمریکایی با حکم دادستانی ایتالیا به سری C1 سقوط کرد.

پالرمو که سال جاری از شانس بالایی برای بازگشت به سری A برخوردار بود، ماه پیش در سومین کوشش مائوریتزیو زامپارینی، مالک جنجالی باشگاه برای فروش به شکل غیرقانونی به یک شرکت مخابراتی آمریکایی فروخته شد. در واقع دلیل ناکامی چندباره زامپارینی در رابطه با فروش باشگاه پالرمو، اقدام به پولشویی و داشتن حساب های جعلی بوده است. پالرمو در حالی سقوط نموده که هم اکنون در رده سوم سری B حضور داشت و می توانست به وسیله پلی آف به سری A بازگردد. انتظار می رود زامپارینی حدود 5 سال از فعالیت های ورزشی محروم گردد. با وجود سقوط، پالرمو درخواست تجدیدنظر خواهد داد تا شاید دوباره به سری B برگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "با حکم دادستانی ایتالیا، پالرمو به سری C1 سقوط کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با حکم دادستانی ایتالیا، پالرمو به سری C1 سقوط کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021