باغ رز بانکوک

به گزارش آوای بورالان، باغ رز بانکوک (rose garden bangkok)، یکی از بهترین جاذبه‌های طبیعی شهر بانکوک برای بازدید از جاذبه‌های طبیعی است. تور بانکوک جاذبه‌هایی عالی برای تجربه لحظاتی خوش دارد.

باغ رز بانکوک

باغ رز بانکوک پر از گل‌ها، درختان، رزها و سوسن می‌باشد و طراحی زیبایی داشته که دریاچه ای زیبا در میام آن قرار گرفته. در گوشه و کنار این باغ خانه‌های کوچکی قرار گرفته که به سبک معماری تایلندی درست شده است. به غیر از خانه های کوچک و گل و گیاه تایلندی مراسم فرهنگی زیادی هم در آن انجام می‌گیرد. اگر همیشه علاقه دارید کارهای هنری مانند درست کردن فانوس از برگ های نخل را یاد بگیرید در همین جا به سراغ محلی‌ها تا به شما یاد بدهند.

محبوب ترین جاذبه ی رز گاردن نمایش های سنتی، بوکس تایلندی، شمشیربازی و نمایش فیل ها است که تماشای آن‌ها شما را در تور بانکوک سرگرم خواهد کرد. اینجا پر از جاذبه های سنتی مثل بازار آثار هنری و فود کورت محلی می‌باشد. در رز گاردن حتی یک بازار شناور کوچک هم در زیر سایه درختان به چشم می‌خورد.

این باغ هر روز از ساعت 8:00 صبح تا ساعت 18:00 به کار خود ادامه می‌دهد. هزینه ورودی به این باغ برای بزرگسالان 10 بات و برای کودکان 5 بات است. البته اگر می خواهید نمایش های فرهنگی آن را مشاهده نمایید باید 300 بات پرداخت نمایید.

رزگاردن یک مکان مناسب برای خرید سوغاتی تور بانکوک به شمار می‌رود. در این مکان روستاهایی را مشاهده خواهید کرد که پر از کلبه‌های چوبی هستند که در آن‌ها سوغاتی‌هایی همچون آثار هنری، جواهرات و مجسمه های چوبی به چشم می‌خورد. برای رفتن به رزگاردن باید به 30 کیلومتری بانکوک رفته تا یکی از زیباترین جاذبه های بانکوک را مشاهده نمایید. تفریحات زیادی در این مکان منتظر شما خواهند بود.

به "باغ رز بانکوک" امتیاز دهید

2 کاربر به "باغ رز بانکوک" امتیاز داده اند | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باغ رز بانکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021