باشگاه استقلال از سه دستیار ایتالیایی استراماچونی رونمایی کرد

به گزارش خبرنگاران، عمر دانسی، سباستین لتو و مارکو کاسر ‬ سه مربی ایتالیایی که قرار است در کنار آندره استراماچونی به کار در تیم استقلال مشغول شوند، امروز وارد تهران شدند. استراماچونی احتمالاً فردا به تهران می آید و مراسم معارفه این مربی روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

باشگاه استقلال از سه دستیار ایتالیایی استراماچونی رونمایی کرد

باشگاه استقلال دستیاران استراماچونی را به این توضیح معرفی نموده است:

عمر دانسی؛ متولد 1971

دانسی در سال 2004 عهده دار مسئولیت فنی تیم جوانان برشا بوده و در سال 2008 همین سمت را در تیم بوفالارو بدست آورد. او از سال 2010 تا 2016 هم عضوی از آموزشگاه میلان بود و مربی زیر 18 ساله های این تیم هم بود.

دانسی در سال 2016 به مدت یک سال عضو کادرفنی تیم پاناتینایکوس یونان بود و در سال 2018 به عنوان دستیار اول در تیم اسپارتاپراگ جمهوری چک مشغول به کار شد.

سباستین لتو؛ متولد 1986

او اصالتاً آرژانتینی است ولی پاسپورت ایتالیایی دارد. لتو به عنوان یک وینگر تهاجمی ابتدا فوتبالش را در باشگاه لانوس آرژانتین شروع کرد و در ادامه به لیورپول پیوست و از آنجا قرضی راهی المپیاکوس شد. باشگاه بعدی او پاناتینایکوس یونان شد که در آن دوران بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. لتو سپس به کاتانیا ایتالیا رفت.

در سال 2015 او بار دیگر به لانوس قرض داده شد و مجدداً سال بعد به پاناتینایکوس بازگشت. آخرین باشگاه او، الامارات امارات بود که سال 2017 به این تیم پیوست.

مارکو کاسر؛ متولد 1974

کاسر فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی از دانشگاه رم و دارای مدرک کارشناسی ارشد، تمرین دهنده حرفه ای ورزشکاران از کاورسیانو. او کارش را از تیم بلونو کالچیو شروع نموده و سپس در سالرنیتانا کالچیو حاضر شده است. او سابقه حضور در نوارا و برتی ایتالیا را هم دارد.

کاسر در تیم والتا از کشور مالت هم حاضر بوده که با قهرمانی لیگ و حضور در مراحل مقدماتی لیگ اروپا و لیگ قهرمانان همراه شده است. او در دسامبر 2016 به تیم تونسی الصفاقسی پیوسته و به مدت دو فصل متوالی در آنجا حضور داشته است. آخرین تیم او که اخیراً از آن جدا شده، برکیکارا در لیگ مالت بوده است.

به "باشگاه استقلال از سه دستیار ایتالیایی استراماچونی رونمایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال از سه دستیار ایتالیایی استراماچونی رونمایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021