بازتاب نمایش عرق سرد در استکهلم و فرانسه

نمایش فیلم عرق سرد در جشنواره حقوق بشر فرانسه و همچنین جشنواره فیلم استکهلم با استقبال مخاطبان همراه شد.

بازتاب نمایش عرق سرد در استکهلم و فرانسه

به گزارش خبرنگاران، عرق سرد ساخته سهیل بیرقی به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره حقوق بشر فرانسه به روی پرده رفت و مورد توجه مهمانان ویژه و مخاطبان این رویداد سینمایی از جمله رئیس سازمان عفو بین الملل قرار گفت.

این فیلم که چندی پیش در بخش آینده آسیا سی ویکمین جشنواره فیلم المللی فیلم توکیو نیز نمایش داده شد و به عنوان تنها نماینده سینمای ایران روز 8 نوامبر (17 آبان) در جشنواره فیلم استکهلم سوئد نیز به روی پرده رفت.

عرق سرد که در بخش IMPACT جشنواره حاضر است یک نمایش دیگر نیز در روز 12 نوامبر (21 آبان) در جشنواره خواهد داشت.

بیست ونهمین جشنواره بین المللی فیلم استکهلم از تاریخ 7 تا 18 نوامبر 2018 (16 تا 27 آبان) در کشور سوئد درحال برگزاری است و باران کوثری نیز در این جشنواره حضور دارد.

سال جاری از اصغر فرهادی نیز با اعطای جایزه ویژنری (Visionary Award) در این جشنواره تقدیر می نمایند و فیلم همه می دانند ساخته جدید و اسپانیولی زبان وی نیز در بخش Open Zone جشنواره استکهلم به روی پرده می رود.

عرق سرد درباره ممنوع الخروج کردن یک ورزشکار زن توسط شوهرش است و تمامی بازیگران این فیلم در جشنواره فیلم فجر کاندید دریافت سیمرغ شدند. همچنین امیر جدیدی و سحر دولتشاهی برای بازی در این فیلم موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد و نقش مکمل زن شدند.

باران کوثری، امیر جدیدی، لیلی رشیدی، هدی زین العابدین و سحر دولتشاهی بازیگران اصلی عرق سرد هستند.

به "بازتاب نمایش عرق سرد در استکهلم و فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب نمایش عرق سرد در استکهلم و فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021