با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

بازار خودرو چین در اختیار کدام برندهاست؟

فولکس واگن پیروز شده است در سال 2019 میلادی رتبه نخست پرفروش ترین برند خودروسازی در بازار چین را به خود اختصاص دهد.

بازار خودرو چین در اختیار کدام برندهاست؟

به گزارش خبرنگاران، بازار فروش خودرو در چین از لحاظ وسعت جغرافیایی و تنوع سلیقه مشتریان بسیار حائز اهمیت است بنابراین کارشناسان و تحلیلگران همیشه با در نظر دریافت میزان فروش خودرو در این بازار، پیروزیت خودروسازان جهانی را برآورد نموده و بر اساس آن، نحوه عملکرد آنها در ماههای آینده سال را نیز پیش بینی می نمایند.

حالا به تازگی در وب سایت focus2move، فهرستی از خودروهای محبوب و پرفروش در بازار چین منتشر شده است که در آن فولکس واگن پیروز شده است با فروش و عرضه دو میلیون و 819 هزار و 25 دستگاه صندلی نخست این رده بندی را به خود اختصاص دهد.

بعد از آن، دو خودروساز ژاپنی هوندا و تویوتا توانسته اند در رتبه های دوم و سوم جدول به ترتیب با میزان فروش یک میلیون و 414 هزار و 277 دستگاه و یک میلیون و 365 هزار و 284 دستگاه جای بگیرند.

جیلی، نیسان، چنگان، وولینگ، بیوک، هاوال و دانگ فنگ نیز به ترتیب با فروش یک میلیون و 163 هزار و 959 دستگاه، یک میلیون و 11 هزار و 315 دستگاه، 943 هزار و 276 دستگاه، 920 هزار و 644 دستگاه، 778 هزار و 910 دستگاه، 691 هزار و 63 دستگاه و 670 هزار و 21 دستگاه توانسته اند در رتبه های چهارم تا دهم قرار گرفته اند.

جزئیات و اطلاعات بیشتری در مورد میزان فروش برندهای خودروسازی پرفروش در بازار چین در جدول زیر آمده است:

به "بازار خودرو چین در اختیار کدام برندهاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار خودرو چین در اختیار کدام برندهاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021