با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

بازارهای سهام رشد کرد، دلار کانادا و پزوی مکزیک تقویت شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روز دوشنبه، پس از این که در آخرین لحظات باقی مانده از ضرب الاجل مشخص شده، آمریکا و کانادا برای حفظ قرارداد سه جانبه نفتا توافق کردند، دلار کانادا، پزوی مکزیک، شاخص های سهام آمریکا و بسیاری از بازارهای سهام جهان رشد کردند.

بازارهای سهام رشد کرد، دلار کانادا و پزوی مکزیک تقویت شد

درحالی که تحلیل گران همچنان منتظر هستند تا جزئیات این توافق که به آن توافق ایالات متحده-مکزیک-کانادا (یواس ام سی ای) می گویند، منتشر شود، بسیاری از سرمایه گذاران واکنش مثبتی به آن نشان داده اند و بر این باور هستند که هر توافقی بهتر از توافق نکردن است.

نوریهیرو فوجیتو، استراتژیست ارشد سرمایه گذاری در شرکت اوراق میتسوبیشی یواف جی مورگان استنلی، می گوید: سرمایه گذاران این توافق را با نگاهی مثبت می نگرند که این نشانه ای از آن است که به جز مذاکرات تجاری آمریکا و چین، تنش های تجاری در حال افت می باشند.

پیش بینی می شود که بیشتر سهام اروپایی در مقادیر بالاتری باز شوند؛ کاک فرانسه و داکس آلمان 0.4 درصد رشد کنند، اما فوتسی انگلیس 0.1 درصد افت می کند.

شاخص سهام آمریکا (اس اندپی 500) در بازارهای آسیایی 0.5 درصد بالا رفت.

نیکی ژاپن 0.5 درصد رشد کرد.

گسترده تریت شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام اس سی آی در خارج از ژاپن، 0.25 درصد افت کرد. بازارهای مالی چین و بورس سهام هنگ کنگ، امروز به علت تعطیلات رسمی بسته بود.

آن چه بر بازارهای مالی آسیا سایه افکنده است انتشار دو گزارش مالی مختلف در روز یکشنبه است که یکی نشان می داد رشد بخش تولید چین به علت کاهش تقاضا در خارج و داخل، در ماه سپتامر کند شده است و دیگری نشان می داد در ماه سپتامبر اعتماد به شرایط بازار در بین تولیدکنندگان مهم ژاپن، برای اولین بار از 2008-2009، برای 3 ربع سال متوالی افت کرده است.

اما در بازار ارز، دلار کانادا بیش از 0.5 درصد رشد کرد و به 1.2814 دلار کانادا در برابر 1 دلار آمریکا رسید، که این بالاترین نرخ 4 ماهه آن است.

پزوی مکزیک هم بیش از 0.6 درصد در برابر دلار رشد کرد و به نرخ 18.54 پزو در برابر 1 دلار رسید که بهترین نرخ آن از اوایل آگوست تا کنون است.

اما درحالی که ریسک پذیری در بازارها تقویت شد و تقاضا برای سرمایه های امن پایین آمد، ین ژاپن 0.2 درصد در برابر دلار افت کرد و به نرخ 113.96 ین در برابر هر دلار رسید که پایین ترین نرخ آن از اواسط نوامبر سال گذشته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازارهای سهام رشد کرد، دلار کانادا و پزوی مکزیک تقویت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازارهای سهام رشد کرد، دلار کانادا و پزوی مکزیک تقویت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021