بارتومئو: والورده سرمربی بارسلونا می ماند، هدف اصلی ما قهرمانی در لالیگاست

به گزارش آوای بورالان، رئیس باشگاه بارسلونا بر اعتمادش به سرمربی این تیم با وجود ناکامی مجدد در کسب قهرمانی اروپا تأکید کرد.

بارتومئو: والورده سرمربی بارسلونا می ماند، هدف اصلی ما قهرمانی در لالیگاست

به گزارش آوای بورالان، خوسپ ماریا بارتومئو تأکید کرد که باشگاه بارسلونا همچنان به توانایی های ارنستو والورده برای راهنمایی این تیم اعتماد دارد. والورده در دومین فصل مربیگری اش در بارسلونا موفق به فتح دوباره لالیگا شده و تیمش به فینال جام حذفی نیز رسیده است. او اما مانند سال گذشته در رساندن بارسا به فینال لیگ قهرمانان اروپا ناکام ماند، اتفاقی که باعث شد شایعات فراوانی درباره احتمال برکناری سرمربی سابق اتلتیک بیلبائو منتشر گردد.

با این حال بارتومئو تأکید کرد که او خیال اخراج والورده را ندارد. او در یک مراسم تبلیغاتی گفت: برنامه ریزی های لازم برای فصل آینده از مدتی پیش شروع شده است. پیش از این با برخی بازیکنان قرارداد بسته ایم و بعد از جام حذفی اسپانیا به روند مذاکرات مان ادامه می دهیم.

بارتومئو اضافه نمود: والورده اخیراً گفته که او از حمایت رئیس باشگاه و هیئت مدیره آن برخوردار است. او همان سرمربی است که ما می خواهیم. ما در میانه راه یک پروژه بزرگ هستیم. او قرارداد دارد و ما واقعاً از عملکردش راضی هستیم. حالا چیزی که اهمیت دارد این است که ببینیم بازیکنان مان چطور به ناکامی بزرگ اخیر واکنش نشان می دهند.

رئیس باشگاه بارسلونا تأکید کرد: نتیجه جام حذفی عاملی معین کننده برای ماندن یا نماندن والورده نیست. هدف اصلی ما لیگ است و بعد از آن هم می خواهیم کوپا و لیگ قهرمانان را ببریم. ما فصلی فوق العاده داشتیم و چند هفته به خاتمه لیگ، قهرمانی مان را مسجل کردیم. خب قطعاً همه ما دستاوردهای بیشتری از این می خواهیم. حالا باید برای فینال جام حذفی آماده شویم، چون شکستی سنگین را (در لیگ قهرمانان اروپا) متحمل شده ایم.

بارسلونا در فینال جام حذفی اسپانیا باید به مصاف والنسیا برود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بارتومئو: والورده سرمربی بارسلونا می ماند، هدف اصلی ما قهرمانی در لالیگاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارتومئو: والورده سرمربی بارسلونا می ماند، هدف اصلی ما قهرمانی در لالیگاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021