!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

اینترنت اشیاء در چین فراگیر می گردد

به گزارش آوای بورالان، شرکت های جدید در صنعت اینترنت اشیاء (IoT) سال گذشته در چین رشد قابل توجهی نموده اند و قرار است به تحول فناوری در این کشور یاری نمایند.

اینترنت اشیاء در چین فراگیر می گردد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی آوای بورالان به نقل از شینهوا، شرکت های جدید در صنعت اینترنت اشیاء (IoT) در سال گذشته در استان جیانگشی در شرق چین رشد نموده اند و روزانه 3.5 شرکت به تازگی ثبت شده اند.

از اکتبر گذشته وقتی که این استان سیاست ها و اقدامات لازم را برای افزایش کوشش ها برای توسعه صنعت IoT را به اجرا گذاشت، در کل 828 شرکت اینترنت اشیاء در جیانگشی ثبت شده است.

اینترنت چیزها به اختصار آی اوتی به طور کلی اشاره دارد به بسیاری از چیزها شامل اشیا و وسایل محیط پیرامون مان که به شبکه اینترنت متصل شده و توسط اپلیکیشن های موجود در تلفن های هوشمند و تبلت قابل کنترل و مدیریت هستند.

براساس اعلام اداره استانی برای تنظیم بازار، میزان ثبت نام شکرت ها برای اینترنت اشیاء به نسبت سال گذشته در همین بازده زمانی بیش از 57 درصد رشد داشته است.

جیانگشی به دنبال ایجاد نسل جدیدی از شبکه های IoT و ارتباطی موبایل و همچنین مراکز داده ابری مبتنی بر معماری باز تا سال 2020 است.

چین در سال های اخیر شاهد رشد چشمگیر صنعت IoT بوده است؛ براساس گزارش وزارت صنعت و فناوری اطلاعات، در سال 2018 درآمد این صنعت نسبت به سال گذشته حدود 73 درصد افزایش یافته است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "اینترنت اشیاء در چین فراگیر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترنت اشیاء در چین فراگیر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021