اپل برای آیفون می خواهد از نمایشگر اولد چینی استفاده کند

در حال حاضر، مهم ترین تامین کننده نمایشگر اولد برای آیفون ها، شرکت سامسونگ است و بعد از آن با فاصله بسیار زیادی شرکت ال جی واقع شده است. اما طبق جدیدترین گزارش منتشر شده، اپل برای آیفون های 2020 میخواهد به همکاری با یک شرکت جدید هم روی بیاورد.

اپل برای آیفون می خواهد از نمایشگر اولد چینی استفاده کند

ظاهرا اپل مشغول آزمایش های نهایی برای آنالیز کیفیت پنل های اولد شرکت چینی BOE است. اگر همه چیز خوب پیش برود، شاید شرکت BOE به بزرگ ترین تامین کننده پنل های اولد آیفون های 2020 تبدیل بگردد. شرکت BOE در چند سال گذشته بودجه زیادی را برای توسعه خطوط فراوری پنل های اولد باکیفیت صرف نموده است.

از سال 2017، اپل برای نمایشگرهای مک بوک و آیپد، با شرکت BOE در حال همکاری است و به همین خاطر افزایش وسعت این همکاری چندان تعجب آور محسوب نمی گردد. گفتنی است که بر اساس گزارش های منتشر شده، اپل ظاهرا میخواهد برای هر سه مدل آیفون 2020 از نمایشگر اولد استفاده کند.

سایت Nikkei Asian Review که این خبر را منتشر نموده، در زمینه اخبار مربوط به زنجیره تامین محصولات اپل سابقه خوبی دارد. در همین رابطه، باید بگوییم که اپل همیشه به دنبال تامین قطعات خود از منابع مختلف است و پنل های اولد آیفون از جمله معدود حوزه هایی است که عمدتا در دست سامسونگ قرار گرفته است.

منبع: دیجیکالا مگ

به "اپل برای آیفون می خواهد از نمایشگر اولد چینی استفاده کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل برای آیفون می خواهد از نمایشگر اولد چینی استفاده کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021