با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته شدن بیشتر مرزها، تمامی تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد.

شماره‌های تماس صرفا جهت تماس برای پیگیری قراردادهای در جریان می‌باشد:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر تور) (فقط جهت تماسهای اضطراری)

انگلیس یک - اسپانیا 2 ، آغاز باشکوه انریکه در ومبلی

به گزارش آوای بورالان، این اولین شکست انگلیس در ومبلی پس از شکست مشهور مقابل کرواسی در نوامبر 2007 است. همچنین اولین بار بعد از یورو 88 است که انگلیس در سه بازی متوالی شکست می خورد.

انگلیس یک - اسپانیا 2 ، آغاز باشکوه انریکه در ومبلی

به گزارش خبرنگاران ، اسپانیا در اولین بازی اش در لیگ ملت های اروپا و در آغاز مربیگری لوئیز انریکه موفق شد انگلیس را در استادیوم ومبلی دو بر یک شکست دهد.

انگلیس که پس از موفقیت در جام جهانی روسیه با استقبال گرم تماشاگرانش روبرو شد، بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه یازده توسط مارکوس رشفورد به گل رسید. گلی که فقط بازیکنان منچستریونایتد در آن نقش داشتند. پاس دیدنی لوک شاو درون محوطه جریمه به رشفورد رسید و او با یک بغل پای دقیق دروازه ده خئا، هم باشگاهی اش را باز کرد.

این آغاز رویایی اما دوام نداشت. تنها دو دقیقه بعد سائول بازی را به تساوی کشاند. در دقیقه 32 هم نوبت رودریگو، مهاجم والنسیا بود که ضربه ایستگاهی را زودتر از مدافعان میزبان قطع کند و اسپانیا را جلو بیاندازد.

انگلیس در نیمه دوم کوشش زیادی برای جلوگیری از شکست داشت، ولی رشفورد بهترین فرصت این تیم را برای زدن گل تساوی از دست داد و این بار نتوانست ده خئا را مغلوب کند.

اتفاق تلخ برای انگلیس در این نیمه مصدومیت شدید شاو بود که موجب شد بازی 9 دقیقه وقت اضافه داشته باشد. در دقایق تلف گردیده انگلیس فشار را بیشتر کرد و توانست توسط ولبک به گل هم برسد، ولی داور برخورد او با دروازه بان اسپانیا را خطا تشخیص داد.

این اولین شکست انگلیس در ومبلی پس از شکست مشهور مقابل کرواسی در نوامبر 2007 است. همچنین اولین بار بعد از یورو 88 است که انگلیس در سه بازی متوالی شکست می خورد.

منبع: ایران ورزشی

به "انگلیس یک - اسپانیا 2 ، آغاز باشکوه انریکه در ومبلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگلیس یک - اسپانیا 2 ، آغاز باشکوه انریکه در ومبلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021