انتقاد نخست وزیر سابق اسپانیا از سیاستهای ترامپ علیه ونزوئلا

به گزارش آوای بورالان، تهران - خبرنگاران - نخست وزیر سابق اسپانیا ضمن انتقاد از سیاست های دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در قبال ونزوئلا، مذاکره را تنها راهکار مناقشه این کشور مطرح کرد.

انتقاد نخست وزیر سابق اسپانیا از سیاستهای ترامپ علیه ونزوئلا

به گزارش روز چهارشنبه آوای بورالان به نقل از خبرگزاری پرنسالاتینا، خوزه لوئیس رودریگز زاپاترو همچنین از سیاست های دولت ترامپ علیه ونزوئلا به عنوان سیاست های بسیار هشداردهنده یاد و از مشاوران کاخ سفید به دلیل بی توجهی نسبت به حقایق ونزوئلا انتقاد کرد.

وی خاطر نشان کرد: امروز بسیاری از کسانی که در خصوص اوضاع آمریکای لاتین و یا ونزوئلا سخن می گویند و موضع گیری می نمایند، چیزی از این منطقه نمی دانند.

به گزارش آوای بورالان، خوان گوایدو رهبر مخالفان دولت ونزوئلا اخیرا تایید کرد که بدنبال آنالیز درخواست از آمریکا برای مداخله نظامی با هدف سرنگونی دولت مادورو رئیس جمهوری قانونی ونزوئلا است.

مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا نیز به تازگی عنوان نمود که دولت ترامپ در حال آماده شدن برای استفاده از یکسری گزینه ها در راستای سرنگون کردن دولت نیکلاس مادورو است.

دولت آمریکا به کوشش هایش برای افزایش سایر فشارهای اقتصادی بر مادورو ادامه می دهد که از جمله تحریم های ثانویه علیه شرکت های دیگر کشورهایی است که با ونزوئلا فعالیت تجاری دارند.

این اقدامات همچنین شامل تحریم های بیشتر نفتی خواهد بود.

اروپام ** 9234 ** 1071

منبع: ایرنا

به "انتقاد نخست وزیر سابق اسپانیا از سیاستهای ترامپ علیه ونزوئلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد نخست وزیر سابق اسپانیا از سیاستهای ترامپ علیه ونزوئلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021