سفری در زمان در اقامتگاه سلطنتی الکزار سویا اسپانیا

به گزارش آوای بورالان، اقامتگاه الکزار سویا (Alcázar of Seville) در قرن سیزدهم میلادی و توسط مورها در سویای اسپانیا ساخته شده است. این ساختمان در اصل به عنوان یک دژ مورد استفاده قرار می‌گرفته است. در زمان حال حاضر این مجموعه قدیمی‌ترین قصر سلطنتی در اروپا است که همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اقامتگاه توسط سازمان یونسکو محافظت می‌شود. این قلعه فراز و نشیب‌های زیادی را در طول تاریخ به خود دیده و شواهد مختلفی از دوره‌های مختلف تاریخی شامل دوره حکومت عرب‌ها، قرون وسطی، عصر رنسانس، عصر باروک و قرن نوزدهم را حفظ کرده و به زمان حال آورده است.

سفری در زمان در اقامتگاه سلطنتی الکزار سویا اسپانیا

این مجتمع در ابعاد خودش یک دنیای کوچک است: گردشگران تور اسپانیا نه تنها می‌توانند در بازدید از این مجموعه در دوره‌های مختلف تاریخی سفر کنند، بلکه می‌توانند گشتی در بخش‌های متنوع و منحصر به فرد این قلعه داشته باشند؛ مکان‌هایی مانند باغ‌های سلطنتی، تماشاخانه بهاری، برج‌ها و کلیسای جامعی که زمانی یک مسجد بوده و هم اکنون بزرگترین ساختمان سبک گوتیک در دنیا است. به احتمال زیاد ندیده عاشق این قلعه می‌شوید اگر بدانید بخش‌هایی از فصل پنجم Game of Thrones در الکزار فیلمبرداری شده‌اند.

این قلعه حقیقتا یکی از عجایب منحصر به فرد معماری در سراسر دنیا است. الکزار سویا مشهورترین جاذبه گردشگری سویا بوده و دیدی عالی از تاریخ اسپانیا را در اختیار شما قرار می‌دهد. تمام سال برای بازدید از این مجموعه‌ی بی‌نظیر عالی است. توجه داشته باشید که Alcázar در اول و ششم ژانویه، آدینه نیک و 25 دسامبر تعطیل است. قلعه الکزار در Plaza del Triunfo قرار دارد. در تور اسپانیا می‌توانید با اتوبوس، مترو و تاکسی به این محل برسید. گشتن در سویا آسان است و خود تجربه‌ای به یاد ماندنی برایتان خواهد بود.

منبع: placestoseeinyourlifetime.com

به "سفری در زمان در اقامتگاه سلطنتی الکزار سویا اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفری در زمان در اقامتگاه سلطنتی الکزار سویا اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021