!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

القدس العربی: وزیر خارجه قطر به تهران آمد

به گزارش آوای بورالان، یک روزنامه فرامنطقه ای مدعی شده که وزیر خارجه قطر طی دو روز گذشته سفری غیرمنتظره به تهران صورت داده است و با مقام های این کشور از جمله وزیر خارجه آن دیدار نموده است.

القدس العربی: وزیر خارجه قطر به تهران آمد

به گزارش گروه بین الملل آوای بورالان، منابعی به روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، چاپ لندن، ادعا کردند که محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیر خارجه قطر طی دو روز گذشته سفری غیرمنتظره به تهران صورت داده و با مقام های دولتی ایران دیدار نموده است. او همچنین با محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران نیز دیدار نموده است.

این منابع، که نخواستند هویت شان فاش گردد، مدعی شدند واشنگتن از این سفر وزیر قطری به ایران آگاه هستند؛ سفری که تعیین نیست در چارچوب روابط بین دو کشور صورت گرفته است یا در چارچوب آرام کردن تنش میان واشنگتن و تهران.

هنوز هیچ منبع رسمی در تهران یا دوحه صحت چنین خبری را تایید ننموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "القدس العربی: وزیر خارجه قطر به تهران آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "القدس العربی: وزیر خارجه قطر به تهران آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021