با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دنبال افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های بخش گردشگری این استان هستیم.

افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، مجید صفایی در بازدید از مجتمع گردشگری بام لند یاسوج اضافه کرد: سه میلیارد تومان از محل تسهیلات اشتغال روستایی به پروژه گردشگری بام لند یاسوج اختصاص یافته که از این میزان تاکنون 2.5 میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه را 50 درصد عنوان و اظهارکرد: افتتاح فاز نخست این پروژه برای حدود 40 نفر اشتغال زایی به همراه دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این پروژه در چهار هکتار در فازهای مختلف اجرا می گردد و قرار است زیرساخت هایی از جمله آلاچیق، سکوی نشیمن، آبشار مصنوعی، رستوران های روباز و سربسته، زمین های ورزشی از جمله زمین چمن مصنوعی فوتبال، والیبال، تنیس، استخر شنا، پیست پیاده روی و پیست دوچرخه سواری در این مجموعه احداث گردد.

صفایی با بیان اینکه سهم آورده سرمایه گذار این پروژه 900 میلیون تومان بوده، توضیح داد: برای اتمام کامل این پروژه سه میلیارد تومان دیگر اعتبار احتیاج است که کوشش می کنیم با رایزنی، تسهیلات ارزان قیمت در اختیار سرمایه گذار قرار گیرد.

وی ادامه داد: به دنبال افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های بخش گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه نگاه دولت به بخش خصوصی نگاه حمایتی است، اعلام کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد مکان خوبی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری است.

به "افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021