!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش آوای بورالان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دنبال افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های بخش گردشگری این استان هستیم.

افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش آوای بورالان به نقل از ایسنا، مجید صفایی در بازدید از مجتمع گردشگری بام لند یاسوج اضافه کرد: سه میلیارد تومان از محل تسهیلات اشتغال روستایی به پروژه گردشگری بام لند یاسوج اختصاص یافته که از این میزان تاکنون 2.5 میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه را 50 درصد عنوان و اظهارکرد: افتتاح فاز نخست این پروژه برای حدود 40 نفر اشتغال زایی به همراه دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این پروژه در چهار هکتار در فازهای مختلف اجرا می گردد و قرار است زیرساخت هایی از جمله آلاچیق، سکوی نشیمن، آبشار مصنوعی، رستوران های روباز و سربسته، زمین های ورزشی از جمله زمین چمن مصنوعی فوتبال، والیبال، تنیس، استخر شنا، پیست پیاده روی و پیست دوچرخه سواری در این مجموعه احداث گردد.

صفایی با بیان اینکه سهم آورده سرمایه گذار این پروژه 900 میلیون تومان بوده، توضیح داد: برای اتمام کامل این پروژه سه میلیارد تومان دیگر اعتبار احتیاج است که کوشش می کنیم با رایزنی، تسهیلات ارزان قیمت در اختیار سرمایه گذار قرار گیرد.

وی ادامه داد: به دنبال افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های بخش گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه نگاه دولت به بخش خصوصی نگاه حمایتی است، اعلام کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد مکان خوبی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری است.

منبع: همشهری آنلاین

به "افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021