افزایش حضور ورزشکاران کارگر در مسابقات جهانی اسپانیا

رییس فدراسیون آماتوری ورزش کارگری از اعزام بیش از صد ورزشکار کارگر در 10 رشته ورزشی به مسابقات جهانی اسپانیا در تیرماه سال 98 اطلاع داد و گفت: کوشش بر این است که با افزایش مدالهای خود صندلی خود را نسبت به دوره قبل ارتقاء ببخشیم.

افزایش حضور ورزشکاران کارگر در مسابقات جهانی اسپانیا

جواد ر مضی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اجرای بیش از 90 درصد از تقویم ورزشی فدراسیون ورزش کارگری در امسال، اظهار کرد: با وجود اینکه بودجه مصوب شده ای امسال از سوی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و وزارت ورزش و جوانان نداشتیم، اما با یاری اسپانسرها توانستیم در اجرای بیش از 90 درصد از برنامه های پیش بینی شده در تقویم ورزشی عملکرد موفقی داشته باشیم. البته در برخی از برنامه ها که موفق به اجرای آنها نشدیم بودجه پیش بینی شده بود، اما از سوی جامعه کارگری زنان مورد استقبال قرار نگرفت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای سال آینده بودجه مصوب شده ای از سوی وزارت کار یا وزارت ورزش و جوانان دارید یا خیر؟ گفت: در سال آینده که با حجم زیاد ترافیک کاری روبرو هستیم نیز بودجه مصوب شده ای نداریم و باید با یاری اسپانسرها برنامه های پیش بینی شده در تقویم را عملیاتی کنیم. البته سعی داریم با اصلاح اساسنامه برای سال 99 بودجه مصوب شده ای را برای ورزش کارگری در نظر بگیریم.

رئیس فدراسیون آماتوری ورزش کارگری همچنین از اعزام بیش از صد ورزشکار کارگر به مسابقات جهانی اسپانیا در تیر سال آینده اطلاع داد و اظهار کرد: مسابقات جهانی ورزش کارگری اوایل تیر سال آینده در اسپانیا برگزار می گردد که برای شرکت در این مسابقات تصمیم داریم 117 تا 150 ورزشکار در بخش زنان و مردان در 10 رشته ورزشی دوومیدانی، تنیس روی میز، جودو، کاراته و پتانگ (زنان و مردان)، والیبال ساحلی، کشتی فرنگی، کشتی ساحلی، شطرنج و شنا (مردان) اعزام کنیم که البته هنوز اعزام در رشته پتانگ به این بازی ها تعیین نیست و در حال رایزنی هستیم.

ر مضی توضیح داد: در دوره قبل که این مسابقات در لتونی برگزار گردید، نهم شدیم اما در این دوره سعی داریم با افزایش مدال های خود در جایگاهی بهتر از نهمی قرار بگیریم. ضمن اینکه برای ایجاد انگیزه بیشتر برای جامعه کارگری، ورزشکارانی را به اسپانیا اعزام خواهیم کرد که از دل ورزش قهرمانی استخراج شدند و رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

وی در خاتمه از دیگر برنامه های خود در سال آینده را اصلاح اساسنامه فدراسیون آماتور ورزش کارگری مطرح کرد و اضافه کرد: از اردیبهشت سال آینده اصلاح اساسنامه فدراسیون ورزش کارگری را با تشکیل کمیته ای شروع خواهیم کرد به طوری که سعی داریم در اساسنامه اصلاح شده امکان حضور هیأت های استانی در مجامع انتخاباتی ورزش کارگری را فراهم کنیم و صندوق بازنشستگان را تحت پوشش مجموع ورزش کارگری قرار دهیم تا امکان استفاده از خدمات ورزش کارگری برای کارگران بازنشسته نیز فراهم گردد. همچنین از سال آینده امکان فعالیت معلولان کارگر در ورزش کارگری را مهیا خواهیم کرد تا آنها را نیز تحت پوشش قرار دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش حضور ورزشکاران کارگر در مسابقات جهانی اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش حضور ورزشکاران کارگر در مسابقات جهانی اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021