!!! با توجه به ادامه بحران ویروس کرونا و بسته بودن تمامی مرزهای مسافری، کلیه تورها و خدمات مسافرتی تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد !!!

خواهشمند است تمامی درخواستهای خود را (فقط از طریق واتس اپ بصورت فایل صوتی و یا نوشتاری) به شماره کارشناس قرارداد خود ارسال و منتظر پاسخ بمانید.

09919788893 خانم متقی 
09919788892 خانم زراسوند 
09192313064 خانم ساویس
09906102071 آقای رحمتی  
09121255526 مدیر تور: آقای پارساکیان (صرفا جهت پیام های اضطراری و عدم پاسخگویی کارشناسان از طریق واتس اپ)

جهت حفظ سلامت مسافرین و پرسنل شرکت، پذیرش حضوری با هماهنگی قبلی با مشاور گردشگری قرارداد‌ مسافرین فقط در موارد ضروری و با رعایت کلیه اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی امکان‌پذیر است.

اعتراض مردم سوئیس به خشونت پلیس فرانسه علیه معترضان

به گزارش آوای بورالان، شماری از مردم سوئیس با تجمع در برابر مقر سازمان ملل در ژنو، به خشونت پلیس فرانسه علیه معترضان در جریان تظاهرات اخیر در این کشور اعتراض کردند.

اعتراض مردم سوئیس به خشونت پلیس فرانسه علیه معترضان

به گزارش گروه بین الملل آوای بورالان، شماری از معترضان جلیقه زرد امروز چهارشنبه در برابر مقر سازمان ملل در ژنو تجمع کردند تا اعتراض خود را به خشونت های پلیس در جریان تظاهرات های اعتراضی هفته های گذشته پلیس فرانسه علیه معترضان ابراز نمایند.

در طول هفته های گذشته، پلیس فرانسه از هزاران گلوله لاستیکی علیه معترضان استفاده نموده است که به نقص عضو در برخی از معترضان منتهی شده است. این اقدام اگرچه انتقادهای فراوانی را به دنبال داشته اما نیروهای پلیس و ژاندارم های فرانسوی همچنان مجاز هستند که این تسلیحات را به کار گیرند.

شنبه گذشته معترضان فرانسوی در چهاردهمین شنبه اعتراضی در فرانسه به خیابان آمدند. از اواسط نوامبر هزاران نفر از مخالفان دولت ماکرون تظاهرات نموده اند. این تظاهرات ها عموما مسالمت آمیز بوده اندکه با دخالت پلیس به درگیری های خیابانی منجر شده است.

دولت فرانسه قصد داشت در چارچوب سیاست تشویق عمومی به استفاده از خودروهای هیبریدی و کاهش خودروهای متکی به سوخت فسیلی، از ابتدای سال آینده میلادی مالیات بر سوخت را افزایش دهد، اما همین تصمیم جرقه اعتراضات طبقه متوسط را زد. معترضان ماکرون را که پیش از این یک بانکدار بوده، به حمایت از طبقه ثروتمند متهم نموده و می گویند او سیاست هایی را دنبال می نماید که بانک های بزرگ فرانسه از آن نفع می برند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "اعتراض مردم سوئیس به خشونت پلیس فرانسه علیه معترضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض مردم سوئیس به خشونت پلیس فرانسه علیه معترضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021