با توجه به ادامه بحران پاندمی ویروس کرونا Covid-19 و عدم امکان سفر توریستی به بیشتر کشورهای دنیا، شرکت خدمات مسافرتی آوای بورالان تا اطلاع ثانوی بصورت دور کاری فعال می‌باشد. درصورت داشتن هر گونه پرسش و یا پیگیری قرارداد خود فقط از طریق ارسال پیغام بصورت دایرکت در اینستاگرام رسمی شرکت booralan@ با ذکر شماره قرارداد و شرح کامل درخواست اقدام و پیگیری بفرمایید، بدیهی است مراجعه حضوری فقط در موارد بسیار ضروری و با هماهنگی از یک هفته قبل از همین طریق امکان پذیر خواهد بود.

اصفهان آماده میزبانی از راهنماهای گردشگری کشور تایلند است

خبرنگاران: استاندار اصفهان گفت: اصفهان آماده میزبانی از تورلیدری های کشور تایلند برای برنامه ریزی و توسعه گردشگری است و سرمایه گذاران تایلندی نیزمی توانند برای ساخت هتل در اصفهان سرمایه گذاری نمایند.

اصفهان آماده میزبانی از راهنماهای گردشگری کشور تایلند است

به گزارش خبرنگاران از اصفهان،به نقل از روابط عمومی استاندار اصفهان، رسول زرگرپور در دیدار رامسی چیکهام، سفیر کشور تایلند در ایران با ایشان گفت: امید داریم که این سفر بتواند سبب تقویت مناسبات فرهنگی، مالی و تجاری اصفهان با یکی از استان های این کشور گردد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران و تایلند در طول ادوار مختلف مناسبات مالی، گردشگری و فرهنگی خوبی داشته اند، اضافه نمود: به نظر می رسد امکان توسعه بیشتر روابط و فضا برای ارتباطات و مبادلات بیشتر به ویژه بعد از توافقات اخیر فراهم شده است.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه اصفهان هر روز میزبان هیئت های مالی و بلند پایه از کشورهای مختلف است، توضیح داد: اتاق بازرگانی اصفهان یکی از قوی ترین اتاق های بازرگانی کشور است وکشور تایلند می تواند همه فعالیت های مالی را از کانال این اتاق پیگیری کند.

وی اضافه نمود: هیئت های مالی این کشور می توانند با اتاق بازرگانی اصفهان مذاکره نمایند و در قالب این اتاق در بخش فولاد، سنگ های ساختمان و نساجی با سرمایه گذاران تایلندی وارد مذاکره شوند چرا که امکان سرمایه گذاری متقابل در دو کشور وجود دارد.

زرگرپور با بیان اینکه چندین دانشگاه اصفهان در رنکینگ بین المللی قرار گرفته اند، توضیح داد: اصفهان می تواند پذیرای دانشجویان کشور تایلند باشند و مسئولان دانشگاه ها نیز می توانند تبادلات علمی داشته باشند.

وی با تاکید بر توسعه گردشگری بیان نمود: اصفهان آماده میزبانی از تورلیدری های کشور تایلند برای برنامه ریزی و توسعه گردشگری است و سرمایه گذاران تایلندی نیزمی توانند برای ساخت هتل در اصفهان سرمایه گذاری نمایند.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه اصفهان آماده برگزاری هفته فرهنگی این شهر در یکی از شهرهای بزرگ کشور تایلند است، گفت: این امر در افزایش ارتباطات فرهنگی می تواند بسیار موثر باشد.

وی به خواهر خواندگی اصفهان با شهرهای مختلف جهان اشاره نمود و اضافه نمود: اصفهان می تواند با یکی از شهرهای تایلند عقد خواهرخواندگی داشته باشد که این امر باید به وسیله سفیر این کشور پیگیری گردد.

زرگرپور با بیان اینکه بسترهای زیادی برای همکاری استان اصفهان و کشور تایلند وجود دارد، خطرنشان کرد: سفر شما به اصفهان می تواند پایه گذار این مبادلات و همکاری ها باشد.

وی به تشریح ظرفیت های بالای اصفهان در بخش های گردشگری، علم و فناوری، صنعت و کشاورزی پرداخت و گفت: محور توسعه استان بر توسعه علم و فناوری و گردشگری قرار گرفته است و مدیریت استان علاقه مند است که در این دو بخش با کشور تایلند همکاری داشته باشد.

سفیر کشور تایلند در ایران نیز در این دیدار سفر به اصفهان و دیدار با استاندار را افتخاری برای خود دانست و گفت: استحکام روابط بین دو طرف در حد عملی و کاربردی بر اساس زیرساخت های قبلی است که پایه گذاری شده است.

رامسی چیکهام اضافه نمود: آنالیز زمینه های همکاری در زمینه صنعت، توریست و تجارت یک فصل جدیدی بین روابط دو کشور خواهد بود.

وی با اشاره به روابط دیرینه ایران و تایلند گفت: توافق هسته ای ایران راه را برای تقویت روابط باز خواهد نمود و کشور تایلند به آینده ای می نگرد که بتواند زمینه را برای همکاری های بیشتر با ایران فراهم کند.

سفیر کشور تایلند در ایران با استقبال از پیشنهادات استاندار اصفهان برای افزایش تعاملات، گفت: امیدوار هستیم دست گرمی که به سمت شما دراز شده است را بفشارید و نه تنها در زمینه های توریست و صنعت بلکه در زمینه های علمی، دانشگاهی نیز بتوانیم روابط خود را گسترش دهیم.

به "اصفهان آماده میزبانی از راهنماهای گردشگری کشور تایلند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان آماده میزبانی از راهنماهای گردشگری کشور تایلند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021