مسافرین گرامی با توجه به شیوع ویروس کرونا جهت حفظ سلامت شما از پذیرش حضوری تا اطلاع ثانوی معذوریم و جهت انجام امور به صورت دورکاری در خدمت شما عزیزان هستیم.
شما می‌توانید در صورت لزوم با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

09919788893 خانم متقی (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09919788892 خانم زراسوند (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09192313064 خانم ساویس (کارشناس فروش تور) (فقط واتس اپ)

09906102071 آقای رحمتی (کارشناس فروش تور)

09121255526 آقای پارساکیان (مدیر فنی) (جهت تماسهای اضطراری)

اسپانیا: تمایل داریم به اینستکس بپیوندیم، تحریم های آمریکا را به رسمیت نمی شناسیم

وزیر امور خارجه اسپانیا و نامزد جایگزینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خاطرنشان کرد که این کشور کوشش می نماید محدودیت های مالی اعمال شده علیه ایران را برطرف کند.

اسپانیا: تمایل داریم به اینستکس بپیوندیم، تحریم های آمریکا را به رسمیت نمی شناسیم

به گزارش خبرنگاران، به نقل از رویترز، جوزف بورل، وزیر امور خارجه اسپانیا و نامزد جایگزینی فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه پیش از نشست شورای روابط خارجه اتحادیه اروپا به خبرنگاران گفت: ما کاری که بتوانیم برای اطمینان حاصل کردن از اینکه هیچ محدودیت مالی علیه ایران وجود نداشته باشد و شرکت های اروپایی بتوانند با ایران به مبادله بپردازند، انجام می دهیم.

وی اضافه نمود: این مسئله بسیار سخت است چراکه قوانین آمریکا به صورت فراسرزمینی اعمال می شوند. ما اینگونه اقدامات را به رسمیت نمی شناسیم.

جوزف بورل همچنین توضیح داد که اسپانیا خواستار الحاق به سازوکار ویژه اروپا برای تجارت با ایران موسوم به اینستکس است.

به گزارش خبرنگاران، پس از گذشت یک سال از نقض برجام توسط آمریکا و خروج این کشور از این توافق بین المللی و در پی تعلل اروپا برای انجام اقدامات عملی برای حفظ توافق، جمهوری اسلامی ایران پایان در دومین گام خود برای کاهش اجرای تعهدات برجامی اش، غنی سازی خود را از حد مشخص شده در این توافق، یعنی 3.67 درصد بالاتر برد.

ایران تاکید دارد که طبق مفاد مشخص شده در برجام، به ویژه بندهای 26 و 36، ایران حق دارد در صورت عدم پایبندی طرف دیگر توافق، اجرای تعهدات خود را به طور جزئی یا کلی متوقف کند.

اما انگلیس، آلمان و فرانسه روز یکشنبه در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که با توجه به اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه ایران و عبور ایران از محدودیت های مشخص شده در برجام، ممکن است توافق جامع هسته ای که تنها چهار سال پیش منعقد شده بود، فروبپاشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسپانیا: تمایل داریم به اینستکس بپیوندیم، تحریم های آمریکا را به رسمیت نمی شناسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپانیا: تمایل داریم به اینستکس بپیوندیم، تحریم های آمریکا را به رسمیت نمی شناسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021