استیلی: نظر ویلموتس یاری به تیم های پایه است، یک مربی اسپانیایی دستیار فرهاد مجیدی می گردد

مدیر تیم فوتبال امید گفت: دستیار خارجی تیم امید از کشور اسپانیا است که کارهای نهایی صورت گرفته و شاید اردوی کنونی یا اردوی بعدی به کادر فنی اضافه گردد.

استیلی: نظر ویلموتس یاری به تیم های پایه است، یک مربی اسپانیایی دستیار فرهاد مجیدی می گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حمید استیلی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال امید گفت: سعی کردیم اردوی این تیم را به شکلی برگزار کنیم که به باشگاه ها آسیبی وارد نگردد. قبل از شروع این اردو، نشستی را با ویلموتس سرمربی تیم ملی برگزار کردیم. نظر او یاری به تیم های پایه است و به همین دلیل قرار شده که بازی تدارکاتی بین تیم های بزرگسالان و امید برگزار گردد. این مسئله نشان می دهد بازی با تیم امید کمتر از دیدار تدارکاتی نیست. در گذشته چنین دیدارهایی برگزار نمی شد و اتفاق خوبی است که اکنون برگزار می گردد. امیدوارم این بچه ها بتوانند بازی خوبی ارائه بدهند.

وی اضافه کرد: ما تا دی ماه که منتهی به مسابقات اصلی مان در تایلند خواهد بود، هر ماه اردوی چند روزه برگزار خواهیم کرد. روز آدینه نیز با نفت مسجدسلیمان دیدار تدارکاتی و دوشنبه هفته آینده با تیم بزرگسالان بازی خواهیم کرد.

مدیر تیم فوتبال امید درباره حضور دستیار خارجی در کادر فنی فرهاد مجیدی بیان کرد: دستیار خارجی از کشور اسپانیاست که کارهای نهایی اجرا شده و شاید اواخر این اردو یا اردوی بعدی به ما اضافه گردد. درباره دستیار ایرانی مجیدی چند گزینه داده که با یک نفر توافق خواهیم کرد.

استیلی در پاسخ به این سوال که چرا همه بازیکنان مدنظر در این اردو حاضر نیستند؟ گفت: دو باشگاه پدیده شهر خودرو و سایپا به خاطر بازی تدارکاتی که داشتند، اجازه گرفتند که بازیکنان شان را در اختیار داشته باشند. اگر بخواهیم اجازه بدهیم، اردوهای بعدی مان بهم می ریزد و تنها این بار را اجازه دادیم و از اردوهای بعدی همه باید حضور داشته باشند.

مدیر تیم فوتبال امید در مورد اینکه آیا زمان اردوهای تیم امید در برنامه سازمان لیگ لحاظ شده است یا نه؟ گفت: سعی کردیم اردوهای مان را بر پایه تیم بزرگسالان برگزار کنیم. بعضی از بازی های فیفادی در اسفندماه نیز برگزار می گردد و به همین دلیل با سازمان لیگ صحبت کردیم که اردوی 20 روزه تا یک ماه در دی ماه برگزار کنیم.

استیلی در واکنش به این سؤال که چرا بازی تیم های ملی بزرگسالان و امید پشت درهای بسته برگزار می گردد؟ اعلام نمود: سعی می کنیم بازی پشت درهای بسته نباشد، چون برای بچه های ما مهم است که طرفداران بیایند. اگر بازی پشت درهای بسته بود، سعی می کنیم با ویلموتس صحبت نموده تا با حضور طرفداران برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استیلی: نظر ویلموتس یاری به تیم های پایه است، یک مربی اسپانیایی دستیار فرهاد مجیدی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: نظر ویلموتس یاری به تیم های پایه است، یک مربی اسپانیایی دستیار فرهاد مجیدی می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021