استقلال ستاره ندارد اما این تیم با تاکتیک های سرمربی ایتالیایی اش، یک تیم واقعی است

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید با وجود پیروزی 4 گله این تیم برابر ساپیا، آبی های پایتخت احتیاج به تقویت دارند.

استقلال ستاره ندارد اما این تیم با تاکتیک های سرمربی ایتالیایی اش، یک تیم واقعی است

به گزارش، مجید نامجومطلق، درباره پیروزی استقلال برابر ساپیا اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم. استقلال در طول بازی عملکرد خوبی داشت و فوتبال خوبی بازی کرد. البته این تیم در بازی های قبلی هم که نتایج خوبی نگرفته بود، بازی های خوبی انجام می داد. استقلال از زمانی که استراماچونی آمده با سیستم سه دفاع مدرن بازی می نماید که این مساله احتیاج به زمان دارد تا تیم به هماهنگی لازم برسد و بازیکنان با وظایف خود درون زمین آشنا شوند.

وی اضافه کرد: استقلال ستاره ندارد اما این تیم با تاکتیک های سرمربی ایتالیایی اش، یک تیم واقعی است و به همین خاطر به یک بازیکن خاص متکی نیست. استقلال در شیوه جدید بازی خود، به بازیکنان وظایف خاصی را داده است به طوری که می دیدیم دانشگر به عنوان یک مدافع میانی در هجده قدم حریف حاضر می شد. با این حال استقلال با این شیوه توانسته بازی های خوبی به نمایش بگذارد و احتیاجمند زمان است تا روند خوب خود را ادامه بدهد.

نامجو مطلق با بیان اینکه استقلال احتیاجمند جذب بازیکن در بعضی از پست ها است، گفت: با وجود اینکه استقلال امروز (دوشنبه) با چهار گل سایپا را شکست داد اما نباید از ضعف های این تیم چشم پوشی کنیم. استقلال اگر می خواهد با این سیستم بازی کند، به یک بازیساز تمام عیار احتیاج دارد تا در میانه زمین توپ را به خوبی بچرخاند و برای مهاجمان فرصت گلزنی ایجاد کند البته این تیم در خط حمله هم باید بازیکنی را جذب کند که به عنوان یک مهاجم تمام عیار بتواند از فرصت های به وجود آمده گل بسازد. البته اگر استقلال بازیکنی مثل پژمان منتظری را داشت قطعا می توانست درون زمین تیم را رهبری کند.

وی در خاتمه اعلام کرد: با وجود اینکه استقلال با 4 گل سایپا را شکست داد اما نباید این موضوع را به خاطر ضعف سایپا بدانیم. اگر استقلال 4 گل زد به خاطر قدرت خودش بود. سایپا تیم بسیار خوب و جوانی است و قطعا می تواند در آینده روند خوبی را داشته باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "استقلال ستاره ندارد اما این تیم با تاکتیک های سرمربی ایتالیایی اش، یک تیم واقعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال ستاره ندارد اما این تیم با تاکتیک های سرمربی ایتالیایی اش، یک تیم واقعی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021