استقلالی ها به دنبال پول برای جذب بازیکن، مجیدی امروز راهی ترکیه می گردد

قرار است مربی تیم فوتبال استقلال فردا به اردوی آبی پوشان در ترکیه اضافه گردد.

استقلالی ها به دنبال پول برای جذب بازیکن، مجیدی امروز راهی ترکیه می گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با وجود اینکه کمتر از سه هفته دیگر بازی های نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال شروع می گردد، اما باشگاه استقلال نتوانسته بازیکنی را در نقل و انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد. سرور جپاروف و امید نورافکن در آستانه پیوستن به استقلال هستند، اما چون باشگاه پولی ندارد، انتقال آنها سرانجامی نداشته است.

پول، دغدغه اصلی این روزهای استقلال

جذب بازیکن برای خط حمله، معضل جدی برای استقلالی هاست. فارغ از اینکه برخی از گزینه ها حاضر به بازی کردن در لیگ فوتبال ایران نیستند، اصلی ترین مسئله باشگاه نداشتن بودجه کافی برای جذب بازیکن است. مسئولان باشگاه در کوشش و رایزنی های مختلف با اسپانسرها هستند تا هر چه زودتر پول تهیه نموده و بتوانند بازیکن مدنظر در بازار نقل و انتقالات را جذب نمایند.

مجیدی فردا به ترکیه می رود

با وجود اینکه، استقلال برای برگزاری اردو در ترکیه به سر می برد، اما فرهاد مجیدی مربی استقلال همراه آبی پوشان به ترکیه سفر نکرد. مجیدی برای انجام امور شخصی به شمال کشور و زادگاه پدری اش رفته و قصد دارد امروز به اردوی استقلال اضافه گردد.

پاداش به اعضای تیم امید

اعضای تیم فوتبال امید استقلال که قهرمان امیدهای کشور گردیده اند، شب گذشته (شنبه) در جشنی که اسپانسر باشگاه تدارک دیده بود، شرکت کردند. باشگاه و اسپانسر پاداش هایی به مناسبت قهرمانی به اعضای تیم اهدا کردند. ضمن اینکه، هزینه های جشن نیز برعهده اسپانسر باشگاه بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استقلالی ها به دنبال پول برای جذب بازیکن، مجیدی امروز راهی ترکیه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلالی ها به دنبال پول برای جذب بازیکن، مجیدی امروز راهی ترکیه می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید
تلفن: 75284-021